Audi RS3 Sedan 2022 – Nowa twarz legendy!

Audi RS3 2022 8V wynajem krakow wypozyczalnia samochodow sportowych krakow


Do dnia premiery Audi RS3 Sedan, Mercedes A45s AMG 4matic+ był najszybszym seryjnie produkowanym hot hatchem na rynku, jednak jak zwykle Audi utarło mu nosa. Jak bardzo? O tym dowiesz się w dalszej części tekstu.

audi rs3 wynajem krakow wypozyczalnia samochodow sportowych bez kaucji krakow
audi rs3 wynajem krakow wypozyczalnia samochodow sportowych bez kaucji krakow

Audi RS3 Sedan 2022 – III Generacja z legendarnymi pięcioma cylindrami pod maską

Najnowsze Audi RS3 Sedan z 2022 roku, to pokaz nowoczesności w najlepszej krasie, do tego najlepszy układ napędowy znany każdemu fanowi marki, a jeśli jeszcze nie miałeś do czynienia z Quattro, zakochasz się na pewno! Trzecia generacja Audi RS3 jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna i odważna od poprzedniczki. Agresywne reflektory LED witające nas odliczaniem 3,2,1 RS3 po otworzeniu auta pilotem oraz ogromny grill i zderzak z potężnymi wlotami powietrza jedynie podkreśla jego charakter i powoduje szybsze bicie serca.

Napompowane błotniki, dyfuzor, sportowy układ wydechowy i piękne felgi podkreślają sportowość tego modelu, a zielony kolor Kyalami dodatkowo sprawia, że nie da się przejść obojętnie obok tego samochodu i nie dostrzec jego wyścigowych walorów.

Audi rs3 wynajem limousine krakow wypozyczalnia samochodow sportowych audi bmw mercedes
Audi RS3 2022 Sedan

Ile koni ma Audi RS3 2022?

Pod maską nowego Audi RS3 Sedan znajdziemy fantastyczny, wspaniały, genialny, najlepszy, mocny, idealny,… turbodoładowany silnik 2,5 TFSI generujący 394 konie mechaniczne i 500 niutonometrów momentu obrotowego. WOW! Tak, takie wartości w kompaktowym samochodzie klasy C, gwarantują przyśpieszenie do pierwszej setki w 3,8s!

Podsumowując, dane techniczne Audi RS3 Sedan 2022

  • Silnik 2.5 TFSI
  • 394 konie mechaniczne
  • 500 niutonometrów
  • 0-100 km/h: 3,8 sekundy
  • v-max: 290 km/h (z pakietem i ceramicznymi hamulcami)

Audi RS 2022 Sedan jazda próbna

Chcesz się przekonać jak prowadzi się nowe Audi RS3 w wersji Sedan? Audi RS3 wynajem on-line na naszej stronie internetowej ANSCars Ci to umożliwi, gdyż wynajęty samochód możesz testować do woli! Na zachętę zdecydowanie polecamy oglądnąć test na kanale carwow na YouTube!

audi rs3 2022 wynajem krakow wypozyczalnia samochodow sportowych bez kaucji
audi rs3 2022 wynajem krakow wypozyczalnia samochodow sportowych bez kaucji

Audi RS 2022 Sedan wnętrze

Audi rs3 wynajem limousine krakow wypozyczalnia samochodow sportowych audi bmw mercedes
Audi RS3 2022 Sedan w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych

Patrząc na wnętrze Audi RS3, spotkamy to samo co w przestrzeni pasażerskiej słabszych wersji tego modelu, czyli A3 i S3, zyskujemy za to bardziej agresywne i zapewniające lepsze trzymanie boczne fotele przednie. Audi wyposaża wszystkie modele tej klasy w jedną wersje w deski rozdzielczej, która nie wygląda bardzo futurystycznie. W oczy rzuca się od razu para, wysoko zamontowanych, dwóch otworów wentylacyjnych skierowanych w stronę kierowcy, otaczających cyfrowy wyświetlacz informujący o parametrach jazdy. Wybrane dane z wyświetlacza znajdziemy również w opcjonalnym wyświetlaczu Head-up. Podobnie jak w innych modelach Audi (na przykład Audi A5 dostępnym w naszej ofercie wynajmu), tak i tu znajdziemy centralnie umieszczony wyświetlacz do obsługi radia, czy nawigacji. Pod środkowym ekranem dotykowym znajdują się elementy sterujące klimatyzacją z fizycznymi przyciskami, a pod nimi znajduje się schowek zintegrowany z konsolą środkową. Niestety Kierowca musi wybierać biegi za pomocą dziwnej – rodem ze Skody Octavii – grubej manetki; łopatki na kierownicy są alternatywą, gdy RS3 jest w ruchu.

Jaka jest cena Audi RS3 2022?

Nowe Audi RS3 Limousine (Sedan) można kupić już od 292 400zł, za Audi RS3 Sportback zapłacimy nieco mniej – 283 400zł. Jeśli jednak nie widzisz potrzeby kupowania browaru, aby napić się piwa zdecydowanie zainteresuje Cię oferta wynajmu tego Audi w naszej Wypożyczalni. W naszej ofercie znajdziesz także inne samochody luksusowe, które z pewnością Cię zainteresują. A jeśli chcesz pojechać nowym Audi RS3 Sedan do ślubu, zachęcamy do sprawdzenia naszej usługi samochód do ślubu.

Dodaj komentarz