BMW m240i xDrive - wypożyczalnia

Najprostszy wynajem samochodów sportowych na rynku

Jasne i przejrzyste warunki, prosta procedura wydania i zwrotu pojazdu oraz minimum formalności. Oferujemy podstawienie samochodu pod wskazany adres i zwrot w dowolnym miejscu w Polsce.

Samochód będzie dostępny od 01.01.2022

Masz pytania? Chcesz zapytać o rabat? Skontaktuj się z nami.

Wynajem sportowego samochodu Toyota GR Supra w Krakowie w naszej wypożyczalni samochodów sportowych gwarantuje niezapomniane wspomnienia. Wynajem samochodu sportowego to również świetny pomysł na moto prezent dla bliskiej osoby, jeśli szukasz nietuzinkowego prezentu – zapoznaj się z naszą ofertą i zamów Voucher na wynajem samochodu sportowego lub jazdę po torze, który można zrealizować przez 12 miesięcy. Jazda samochodem sportowym po torze to gwarancja niezapomnianych wrażeń!

Sportowe samochody z pazurem wzbudzają zachwyt niemal każdego fana motoryzacji. Nie każdy z nich chce jednak wsiadać za kierownicę takiego wozu, obawiając się tego, że jego umiejętności nie są wystarczające. W przypadku BMW M240i xDrive nie jest to żadnym problemem. Ten niepozorny samochód skrywa w sobie sporo mocy, którą można jednak stosunkowo łatwo poskromić, by cieszyć się z szybkiej jazdy sportowym autem.

BMW M240i xDrive coupé – poznaj jego siłę

BMW M240i zostało wyposażone w silnik xDrive o mocy 374 KM oraz szybką, 8-stopniową automatyczną skrzynię biegów. W rezultacie już delikatne naciśnięcie pedału gazu sprawia, że samochód wyrywa się do przodu i nabiera prędkości. A trzeba dodać, że model ten rozpędza się do setki w 4,3 sekundy. Jednocześnie jednak samochód prowadzi się bardzo stabilnie i tak naprawdę wystarczy odrobina doświadczenia i zdrowego rozsądku, aby czerpać z jazdy nim mnóstwo frajdy. Zdecydowanie warto więc pozwolić sobie na tę przyjemność, sprawdzając możliwości BMW M240i xDrive.

Sportowe BMW – wypożyczalnia ANSCars

Spośród dużej liczby samochodów sportowych, jakie oferuje nasza wypożyczalnia, BMW M240i xDrive cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Nie powinno to jednak nikogo zaskakiwać, bo auto to zachwyca nie tylko pod względem technicznym. Jego mocno sportowy wygląd sprawia, że od razu czujemy przypływ adrenaliny i po prostu chcemy wypróbować jego możliwości. A teraz każdy może sobie na to pozwolić, wynajmując BMW M240i w wypożyczalni ANSCars. Zapewniamy minimum formalności i maksimum frajdy z jazdy.

Masz jakieś pytania? Sprawdź FAQ czyli listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami na nie. Jeśli jednak nie znajdziesz tam tego czego szukasz, skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie, a my chętnie na wszystko odpowiemy.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen usług i towarów znajdujących się w cenniku.