CITROEN C3 WYNAJEM

Citroen C3

Ocena Klientów:

Wypożyczalnia samochodów — Citroen C3

Wygodne, miejskie auto, które pomieści całą rodzinę? Od razu nasuwa się na myśl jeden model — citroen C3. Dzięki połączeniu wygodnego wnętrza i dobrego skrętu, możesz bez żadnego problemu poruszać się po mieście ze wszystkimi swoimi najbliższymi.

Wypożyczalnia samochodów — citroen C3 jako klasyczny model dla rodziny

Wypożyczalnia samochodów ANSCars oferuje modele, w których możemy zauważyć doskonałe połączenie praktycznych rozwiązań i ciekawego wyglądu. Wszystkie elementy w naszych pojazdach są przemyślane. Nie chcemy, żeby nadmiarowe funkcje utrudniały jazdę, a umożliwiamy komfortowe przewożenie Twoich bliskich.

Klasycznym przykładem połączenia praktycznego wyposażenia i wygodnych elementów dodatkowych jest Citroen C3. Model, który znajdziesz w naszej wypożyczalni samochodów umożliwi Ci swobodne poruszanie się po wszystkich drogach, niezależnie od miejsca, gdzie musisz dojechać.

Wypożycz Citroen C3 na wakacje

Chcesz wyjechać na wakacje z rodziną, ale nie masz swojego samochodu? Nie musisz kupować go specjalnie z myślą o jednej wycieczce. Wynajmij w ANSCars Citroen C3 i bez problemu pomieść wszystkie potrzebne bagaże.

Pamiętaj tylko o limicie kilometrów. Dzienne wartości sumują się w zależności od długości wynajmu. Jeżeli skontaktujesz się z nami i opiszesz swoje plany, zaproponujemy Ci rozwiązanie, które będzie najkorzystniejsze dla Ciebie.

Może chcesz sprawdzić inne modele samochodów, które są dostępne w naszych salonach? Zajrzyj na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz opisy wszystkich pojazdów.

Citroen C3 to popularny samochód osobowy klasy kompaktowej, produkowany przez francuską firmę Citroen. Auto charakteryzuje się eleganckim i nowoczesnym designem, a także wysokim poziomem wyposażenia i komfortu podróżowania. Citroen C3 wyposażony jest w różne silniki benzynowe i diesel, a także w bogate opcje wyposażenia dodatkowego, takie jak klimatyzacja, system multimedialny z ekranem dotykowym, czy też systemy bezpieczeństwa i kontroli trakcji. Citroen C3 cieszy się dużą popularnością wśród klientów szukających niezawodnego i wygodnego samochodu do codziennego użytku.

Poznaj nasze najpopularniejsze samochody osobowe na wynajem

Segment C

od 89zł za dobę!

Segment C+

od 99zł za dobę!

Segment D

od 129zł za dobę!

ANSCars wypożyczalnia samochodów osobowych, sportowych i dostawczych świadczy swoje usługi już od wielu lat zapewniając swoim Klientom profesjonalną obsługę, wiedzę oraz doświadczenie. Oferowane przez nas samochody osobowe i samochody sportowe na wynajem w wielu miatach, zawsze są w perfekcyjnym stanie technicznym, posiadają pełne ubezpieczenie OC, AC i NNW oraz Assistance, gwarantując bezpieczną podróż bez względu na miejsce w którym się poruszamy.

Nasza Wypożyczalnia samochodów jako jedna z niewielu oferuje poza samochodami osobowymi, również samochody sportowe na wynajem. Możliwość wynajmu i przejażdżki sportowym modelem Audi RS3, Toyota Supra czy Ford Mustang zapewne na długo pozostanie w pamięci Wynajmującego. Samochody sportowe oferowane na wynajem przez ANSCars to najlepsze modele samochodów, gwarantujące przyśpieszenie do 100km/h poniżej 5 sekund! Wszystkie samochody sportowe dostępne na wynajem w naszej Wypożyczalni można również wykorzystać jako niezapomniany prezent urodzinowy, prezent na Mikołaja lub na rocznicę w formie karty podarunkowej na wynajem samochodu – Autoprezent. Wynajem samochodów sportowych to również świetny pomysł jako samochód do ślubu – zdecydowanie sprawdź naszą ofertę!  

Wynajem aut z dostawą pod wskazany adres.

ANSCars Wypożyczalnia samochodów osobowych i sportowych wychodzi na przeciw potrzebom swoich Klientów, dostarczając samochody pod wskazany adres. Stawka za podstawienie samochodu pod wskazany adres ustalana jest indywidualnie dla każdego wynajmu ze względu na różne zmienne. 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen usług i towarów znajdujących się w cenniku.