DACIA JOGGER WYNAJEM

Dacia Jogger

Ocena Klientów:

Wypożyczalnia samochodów Dacia Jogger

Jeżeli potrzebujesz samochodu, którym możesz wjechać niemalże wszędzie, a jednocześnie jest stylowy i ciekawy, z pewnością docenisz Dacie Jogger. Ten model jest duży, wytrzymały, a przy tym doskonale wygląda. W wypożyczalni samochodów ANSCars możesz mieć go na kilka dni, tygodni, a nawet miesięcy.

Stylowe połączenie wytrzymałości i klasy

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób Dacia Jogger jest ciągle coraz bardziej popularna? Odpowiedź jest bardzo prosta. Ten samochód łączy w sobie stylową klasę oraz niezawodność dużych samochodów.

Kto najczęściej wynajmuje ten model? Osoby, które mają rodziny i doceniają niepowtarzalny wygląd i ciekawe połączenia, jakie producent zastosował we wnętrzu. Kierowcy, którzy przypominają, że rodzinne auta nie muszą być wcale nudne. Warto poświęcić im odrobinę uwagi i zauważyć, że mogą spełniać doskonale wszystkie Twoje wymagania.

Wynajmij samochód z pełnym pakietem ubezpieczeń

Wypożyczając samochód typu Dacia Jogger planujesz dalekie trasy w miejscach, które mogą mieć utrudniony dostęp. Dlatego z pewnością zależy Ci na dobrym ubezpieczeniu. W ANSCars zapewniamy pełen zestaw, który pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie na każdej trasie.

Niezależnie od Twojego celu, każda podróż skończy się dla Ciebie szczęśliwie oraz dokładnie tak, jak to planowałeś. Wystarczy, że się odpowiednio do niej przygotujesz. O stan samochodu nie musisz się martwić. My dbamy o to, żeby cała nasza flota była zawsze gotowa do jazdy.

Wynajem samochodów 7-osobowych jest popularną opcją dla osób, które potrzebują większego pojazdu, np. dla rodzin lub grup przyjaciół wyjeżdżających wspólnie w podróż. Samochody tego typu mają więcej miejsca dla pasażerów i bagażu, dzięki czemu są wygodne i praktyczne. Można je wynająć w wielu firmach oferujących wynajem samochodów, zarówno na krótki, jak i długi okres czasu. Ceny wynajmu mogą się różnić w zależności od miejsca, długości wynajmu i modelu samochodu. Warto porównać oferty różnych firm i wybrać tę, która będzie najlepsza dla Twoich potrzeb. W ANSCars Wypożyczalnia samochodów gwarantujemy samochody nie starsze niż 3 lata, w bardzo dobrym stanie technicznym i z pełnym ubezpieczeniem. 

Poznaj nasze najpopularniejsze samochody osobowe na wynajem

Segment C

od 89zł za dobę!

Segment C+

od 99zł za dobę!

Segment D

od 129zł za dobę!

ANSCars wypożyczalnia samochodów osobowych, sportowych i dostawczych świadczy swoje usługi już od wielu lat zapewniając swoim Klientom profesjonalną obsługę, wiedzę oraz doświadczenie. Oferowane przez nas samochody osobowe i samochody sportowe na wynajem w wielu miatach, zawsze są w perfekcyjnym stanie technicznym, posiadają pełne ubezpieczenie OC, AC i NNW oraz Assistance, gwarantując bezpieczną podróż bez względu na miejsce w którym się poruszamy.

Nasza Wypożyczalnia samochodów jako jedna z niewielu oferuje poza samochodami osobowymi, również samochody sportowe na wynajem. Możliwość wynajmu i przejażdżki sportowym modelem Audi RS3, Toyota Supra czy Ford Mustang zapewne na długo pozostanie w pamięci Wynajmującego. Samochody sportowe oferowane na wynajem przez ANSCars to najlepsze modele samochodów, gwarantujące przyśpieszenie do 100km/h poniżej 5 sekund! Wszystkie samochody sportowe dostępne na wynajem w naszej Wypożyczalni można również wykorzystać jako niezapomniany prezent urodzinowy, prezent na Mikołaja lub na rocznicę w formie karty podarunkowej na wynajem samochodu – Autoprezent. Wynajem samochodów sportowych to również świetny pomysł jako samochód do ślubu – zdecydowanie sprawdź naszą ofertę!  

Wynajem aut z dostawą pod wskazany adres.

ANSCars Wypożyczalnia samochodów osobowych i sportowych wychodzi na przeciw potrzebom swoich Klientów, dostarczając samochody pod wskazany adres. Stawka za podstawienie samochodu pod wskazany adres ustalana jest indywidualnie dla każdego wynajmu ze względu na różne zmienne. 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen usług i towarów znajdujących się w cenniku.