Wynajem Dacia Sandero LPG

Najprostszy wynajem samochodów na co dzień i sportowych na rynku.

Jasne i przejrzyste warunki, prosta procedura wydania i zwrotu pojazdu oraz minimum formalności. Oferujemy podstawienie samochodu pod wskazany adres i zwrot w dowolnym miejscu w Polsce.

Nowa Dacia Sandero dostępna na wynajem to samochód który zaskakuje każdego Klienta. Nowoczesny design, dobre wyposażenie oraz bardzo żwawy i ekonomiczny silnik. Samochód, który sprawdzi się nie tylko w mieście ale również w trasie. Obszerny jak na swoją klasę bagażnik, duża ilość miejsca na tylnej kanapie oraz turbodoładowany silnik z instalacją LPG stanowi nie lada konkurencję dla wielu samochodów!

Wypożyczalnia samochodów ANSCars posiada w swojej zróznicowane pojazdy na każdą okazję.

Nowa Dacia Sandero zbiera laury w każdym teście oraz w każdym magazynie motoryzacyjnym, jeśli potrzebujesz ekonomicznego smaochodu – to świetnie trafiłeś. Jesli chcesz sprawdzić samochód przed zakupem, to nasza oferta jest również dla Ciebie!

Napęd: FWD – przód.
Moc: 100KM
V-Max: 180 km/h
Przyśpieszenie: 8,9s
Silnik: 1.0 TCe LPG

Cennik wynajmu Dacia Sandero LPG

Okres

Cena

Limit kilometrów

1 doba (24h)100 zł250 km
1 doba (24h)139 złbez limitu
Miesiąc (30dni)2000 zł2500 km
Miesiąc (30dni)3800 złbez limitu km
Kaucja: 1000zł

Podane ceny są wartościami brutto, nasza firma wystawia pełną fakturę z 23% podatkiem VAT.

Cennik usług dodatkowych

Usługa

Koszt

Wydanie / Zwrot poza godzinami pracy

Godziny pracy: Poniedziałek 8:00 - Piątek 18:00, Sobota: 8:00 - 14:00

50zł
Mycie samochodu

Nie przejmuj sie sprzątaniem i myciem pojazdu przy
zwrocie. My zrobimy to za Ciebie.

100zł
Opłata za nadprzebieg

za każdy dodatkowy kilometr powyżej limitu

0,3zł
Dostawa samochodu pod wskazany adres

Koszt jednego kilometra od siedziby firmy (liczony w 1 stronę)

2zł

Zarezerwuj wynajem on-line w mniej niż 5 minut!

Samochód dostępny całą dobę

Samochód dostępny przez część dnia

Samochód niedostępny

Masz pytania? Chcesz zapytać o rabat? Skontaktuj się z nami.

Wynajem samochodu Dacia Sandero LPG w Krakowie w naszej wypożyczalni samochodów gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podróży. 

ANSCars wypożyczalnia samochodów sportowych świadczy swoje usługi już od kilku lat. Zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę, wiedzę oraz doświadczenie. Oferowane przez nas samochody sportowe na wynajem, zawsze są w perfekcyjnym stanie technicznym, posiadają pełne ubezpieczenie OC, AC i NNW oraz Assistance. 

Jako jedyna wypożyczalnia oferujemy poza standardowym wynajmem samochodów również ANSCars TripExperience czyli niezapomnianą motoryzacyjną przygodę oraz ANSCars TrackExperience czyli możliwość wynajmu samochodu na torze w pakiecie – doświadcz możliwości poprowadzeniu kilku różnych sportowych samochodów w jeden dzień w super cenie!

Nasze usługi oferujemy głównie na południu Polski w miastach: KrakówChrzanówKatowiceBytomGliwiceChorzówBielsko BiałaTarnówRzeszówZakopaneDębica

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje również podstawienie i zwrot samochodu na lotnisku w Krakowie – Lotnisko Kraków – Balice, lotnisku w Katowicach – Lotnisko Katowice – Pyrzowice, lotnisko w Warszawie – Warszawa Lotnisko Okęcie, jak również Lotnisko Wrocław Strachowice, Lotnisko Rzeszów Jasionka, Lotnisko Poznań Ławica, Lotnisko Gdańsk im. L. Wałęsy.

Wynajem samochodu na torze odbywa się na większości dostępnych torów w Polsce.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen usług i towarów znajdujących się w cenniku.