Wypożyczalnia samochodu Dacia Sandero LPG

Najprostszy wynajem samochodów ekonomicznych i sportowych na rynku

Jasne i przejrzyste warunki, prosta procedura wydania i zwrotu pojazdu oraz minimum formalności. Oferujemy podstawienie samochodu pod wskazany adres i zwrot w dowolnym miejscu w Polsce.

Nowa Dacia Sandero dostępna na wynajem w ANSCars

Nowa Dacia Sandero to samochód, który zaskakuje każdego Klienta. Nowoczesny design, dobre wyposażenie oraz bardzo żwawy i ekonomiczny silnik. Samochód, który sprawdzi się nie tylko w mieście ale również w trasie. Obszerny jak na swoją klasę bagażnik, duża ilość miejsca na tylnej kanapie oraz turbodoładowany silnik z instalacją LPG stanowi nie lada konkurencję dla wielu samochodów!

Wypożyczalnia samochodów ANSCars posiada w swojej zróżnicowane pojazdy na każdą okazję. Oferujemy zarówno samochody klasy premium, które idealnie nadadzą się jako motoprezent na każdą okoliczność, lub jako samochód do ślubu

Nowa Dacia Sandero zbiera laury w każdym teście oraz w każdym magazynie motoryzacyjnym, jeśli potrzebujesz ekonomicznego smaochodu – to świetnie trafiłeś. Jeśli chcesz sprawdzić samochód przed zakupem, to nasza oferta jest również dla Ciebie! 

Nowa Dacia Sandero dane techniczne:

Napęd: FWD – przód.
Moc: 100KM
V-Max: 180 km/h
Przyśpieszenie: 8,9s
Silnik: 1.0 TCe LPG 

Wyposażenie: Klimatyzacja, skrzynia 6 biegowa, bluetooth, tempomat, elektryczne szyby, fabryczna instalacja LPG, uchwyty ISOFIX, podłokietnik.

Klasa B - Dacia Sandero LPG

Zarezerwuj wynajem on-line w mniej niż 5 minut!

Masz jakieś pytania? Sprawdź FAQ czyli listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami na nie. Jeśli jednak nie znajdziesz tam tego czego szukasz, skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie, a my chętnie na wszystko odpowiemy.

Samochód dostępny całą dobę

Samochód dostępny przez część dnia

Samochód niedostępny

Cennik wynajmu Dacia Sandero LPG (klasa B)

Okres

Cena za dobę

Limit kilometrów

1 dzień(24h) 119 zł 250 km
7-13 dni 110 zł 150 km
14-29 dni 100 zł 150 km
30+ dni 80 zł 100 km
Kaucja: 500zł (płatna kartą / gotówką)
Limit kilometrów podany powyżej to limit dobowy, w przypadku wynajmu na kilka dni, limit ten jest sumowany dla całego najmu.

Podane ceny są wartościami brutto, nasza firma wystawia pełną fakturę z 23% podatkiem VAT.

Cennik usług dodatkowych

Usługa

Koszt

Wydanie / Zwrot poza godzinami pracy

Godziny pracy: Poniedziałek 8:00 - Piątek 18:00, Sobota: 8:00 - 14:00

50zł
Mycie samochodu

Nie przejmuj sie sprzątaniem i myciem pojazdu przy
zwrocie. My zrobimy to za Ciebie.

100zł
Opłata za nadprzebieg

za każdy dodatkowy kilometr powyżej limitu

0,50 zł
Dostawa samochodu pod wskazany adres

Koszt jednego kilometra od siedziby firmy (liczony w 1 stronę)

3zł
Podstawienie / Zwrot samochodu na lotnisko Kraków-Balice

70zł
Klasa B - Dacia Sandero LPG
Klasa B - Dacia Sandero LPG
Klasa B - Dacia Sandero LPG

Masz pytania? Chcesz zapytać o rabat? Skontaktuj się z nami.

Wynajem samochodu Dacia Sandero LPG w Krakowie w naszej wypożyczalni samochodów gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podróży. 

ANSCars wypożyczalnia samochodów sportowych świadczy swoje usługi już od kilku lat. Zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę, wiedzę oraz doświadczenie. Oferowane przez nas samochody sportowe na wynajem, zawsze są w perfekcyjnym stanie technicznym, posiadają pełne ubezpieczenie OC, AC i NNW oraz Assistance. 

Jako jedyna wypożyczalnia oferujemy poza standardowym wynajmem samochodów również ANSCars TripExperience czyli niezapomnianą motoryzacyjną przygodę oraz ANSCars TrackExperience czyli możliwość wynajmu samochodu na torze w pakiecie – doświadcz możliwości poprowadzeniu kilku różnych sportowych samochodów w jeden dzień w super cenie!

Nasze usługi oferujemy głównie na południu Polski w miastach: KrakówChrzanówKatowiceBytomGliwiceChorzówBielsko BiałaTarnówRzeszówZakopaneDębica

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje również podstawienie i zwrot samochodu na lotnisku w Krakowie – Lotnisko Kraków – Balice, lotnisku w Katowicach – Lotnisko Katowice – Pyrzowice, lotnisko w Warszawie – Warszawa Lotnisko Okęcie, jak również Lotnisko Wrocław Strachowice, Lotnisko Rzeszów Jasionka, Lotnisko Poznań Ławica, Lotnisko Gdańsk im. L. Wałęsy.

Wynajem samochodu na torze odbywa się na większości dostępnych torów w Polsce.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen usług i towarów znajdujących się w cenniku.