Samochodowa wycieczka po Europie - ANSCars Trip Experience

Jedź z nami na wycieczkę sportowymi samochodami po najlepszych trasach Europy

ANSCars TripExperience to fantastyczne wyprawy sportowymi samochodami w najlepsze miejsca Europy i Polski. Nasze samochody odwiedzają najpiękniejsze górskie i leśne trasy.

Wycieczka samochodowa po Europie, gdy pod nogą masz kilkaset koni, na dodatek masz możliwość przesiadania się do różnych samochodów, sprawia że taki wyjazd pozostanie w twojej pamięci bardzo długo.

wycieczka wyjazd na trase transfogarska transfagarasan transalpina route trip

Przygoda z Draculą!

Transfagarasan i Transalpina– najpiękniejsze drogi Europy, nasze szybkie samochody i Ty za Kierownicą.

GrossGlockner wycieczka trip route alpy samochodem zwiedzanie europy eurotrip

Alpejska przygoda!

Grossglockner & Stelvio Pass –wycieczka samochodowa po Europie, Alpejskie widoki, szybkie samochody i Ty za Kierownicą.

Wypożyczalnia samochodów sportowych Kraków ANSCars posiada w swojej zróżnicowane pojazdy na każdą okazję. Oferujemy zarówno samochody klasy premium, które idealnie nadadzą się jako motoprezent na każdą okoliczność, lub jako samochód do ślubu.  A także samochody miejskie, pozwalające Ci wygodnie podróżować i nie martwić się kosztami.

Motoryzacyjna przygoda

Wypożyczyć samochód sportowy na weekend możesz wszędzie, tylko u nas możesz mieć ich kilka na raz, na dodatek w niesamowitym miejscu. 

Pozwól zaprać się na wyprawę życia, na najlepsze drogi Europy.

Sportowe samochody jak Mercedes A45s AMG, Ford Mustang GT, Toyota GR Supra to samochody które na co dzień każdy podziwia, dzięki nam możesz poczuć ich niesamowite zalety i odwiedzić najbardziej kręte drogi w Europie.