Wypożyczalnia samochodów dostawczych Kraków

Wybierz odpowiedni samochód dostawczy dla swoich potrzeb i wynajmij go on-line!

Bez względu na rodzaj ładunku, samochody dostawcze na wynajem w ANSCars z pewnością sprostają twoim wymaganiom. 

Spodobał Ci się któryś samochód? Zarezerwuj go on-line lub zadzwoń do nas i potwierdź dostępność, uzyskasz pełne informacje na temat ceny, limitu kilometrów oraz wymaganych dokumentów. 

Renault master furgon wynajem krakow

Furgon


Fiat Ducato, Renault Master

Paliwo: Diesel
Skrzynia: Manualna
Ilość miejsc: 3

autolaweta pbrent krakow wynajem autolawet

Auto laweta


Fiat Ducato, Renault Master

Paliwo: Diesel
Skrzynia: Manualna
Ilość miejsc: 3

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Kraków

ANSCars Wypożyczalnia samochodów dostawczych Kraków posiada w swojej ofercie nowe samochody o różnych rodzajach zabudowy, umożliwiające transport zróżnicowanych ładunków. Każdy z naszych samochodów dostawczych na wynajem posiada pełne ubezpieczenie OC, AC oraz pakiet assistance, dzieki czemu transport nawet na dalekich odległościach odbywa się bez ryzyka. Każdy z naszych samochodów jest wyposażony w odpowiednie dodatki, umożliwiające bezpieczny przewóz towarów. Oferowana przez nas autolaweta na wynajem posiada specjalne pasy do mocowania pojazdów w trakcie transport. 

ANSCars to firma z kilku letnim doświadczeniem, oferujemy Klientom usługi na najwyższym poziomie zachowując przy tym minimum formalności. Wynajem auta w dzisiejszych czasach to dość popularna usługa, mimo tego jako Klient należy być ostrożnym i korzystać z usług firm profesjonalnych. Jako nieliczni oferujemy swoim stałym Klientom możliwość wynajmu samochodu bez konieczności opłacania kaucji lub podawania danych karty kredytowej. Jeśli nasza oferta wydała się być interesująca, zachęcamy do rezerwacji on-line lub do odwiedzenia naszego biura w Krakowie przy ul. Opolskiej 12. 
Jeśli przylatujesz do Krakowa samolotem na Lotnisko Kraków – Balice i chcesz wynająć samochód właśnie tam, podstawimy go dla Ciebie na wybraną godzinę, a jeśli podasz nam numer lotu – będziemy dopasowywać godzinę podstawienia samochodu do ewentualnych opóźnień. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak przewozić samochód na autolawecie lub jak zabezpieczyć ładunek na aucie dostawczym, odwiedź naszego bloga gdzie znajdziesz pomocne artykuły.

Wynajem samochodów dostawczych w Krakowie

Transport mebli z IKEA, przeprowadzka, a może remont i zakupy w Castoramie?

W ANSCars Wypożyczalnia samochodów dostawczych oferujemy najlepsze samochody dostawcze na wynajem, obsługę Klienta 24h na dobę oraz podstawienie samochodu w wybrane miejsce. Dodatkowo w naszej firmie możesz zwrócić samochód dostawczy 24h na dobę, bez konieczności obawiania się o parkowanie go pod blokiem lub domem.

Tani wynajem aut dostawczych w Krakowie

Oferta ANSCars Wypożyczalnia samochodów dostawczych to zdecydowanie najbardziej rozbudowana oferta spośród wszystkich wypożyczalni w Krakowie i Małopolsce. Jako nieliczni oferujemy zarówno samochody dostawcze typu furgon ale również auta z plandeką i Auto lawety do przewozu samochodów.

Wszystkie samochody dostawcze na wynajem w ANSCars to samochody przygotowane do dalekich tras.

Najlepsza Wypożyczalnia samochodów dostawczych

ANSCars Wypożyczalnia samochodów dostawczych świadczy swoje usługi nie przerwanie od 2017r w tym czasie obsłużyliśmy setki Klientów, zarówno biznesowych jak i prywatnych. Nasza flota w tym czasie zwiększyła się wielokrotnie, a do oferty trafiły zróżnicowane modele pojazdów. Dodatkowo same procesy obsługi Klienta i zarządzania flotą przeszły liczne zmiany. Sprawdź nasze opinie na google i przekonaj się, że warto nam zaufać. 

ANSCars to nie tylko wynajem samochodów, to również wynajem niezapomnianych emocji za Kierownicą.

ANSCars Najlepsza Wypożyczalnia samochodów

Tani wynajem samochodu osobowego możliwy jest w dowolnym miejscu wybranym przez Ciebie, przekonaj się sam i zarezerwuj samochód w naszej wypożyczalni! Nasza firma obsługuje większość miejscowości w Małopolsce, na Śląsku oraz na Podkarpaciu. Pracujemy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu pozostając do Twojej dyspozycji wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Wszystkie auta dostępne na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów zarezerwujesz w 100% on-line.