Wybieraj spośród całej gamy szybkich samochodów premium

W ANSCars wypożyczalnia szybkich samochodów premiun znajdziesz bogatą gamę różnych samochodów. Od zwinnych hot hatchy, bo tylnonapędowe legendy motoryzacji. Każdy z naszych samochodów zagwarantuje Ci najlepsze wrażenia za kierownicą, dlatego nie rzadko nasze samochody stanowią fantastyczny pomysł na prezent dla bliskiej osoby!

Spodobał Ci się któryś samochód? Zarezerwuj go on-line lub zadzwoń do nas i potwierdź dostępność, uzyskasz pełne informacje na temat ceny, limitu kilometrów oraz wymaganych dokumentów.

W naszej ofercie znajdziesz także motoprezent, czyli vouchery na przejazd samochodami premium, które możesz podarować swoim najbliższym. Natomiast jeśli chcesz błyszczeć podczas dnia swojego ślubu, sprawdź ofertę samochód do ślubu i sam poprowadź wymarzone auto.

Sprawdź luksusowe samochody premium, które dla Ciebie przygotowaliśmy

Mercedes A45s AMG 4matic+

mercedes a45s amg wynajem krakow wypozyczalnia samochodoow sportowych

Wynajem na 24h od 300zł

Mercedes A45s dostępny na wynajem w naszej wypożyczalni to najszybszy kompakt dostępny na rynku. 3,9s do setki, w małym samochodzie z napędem na 4 koła, to gwarancja najlepszych doznań.

Mercedes A45s to prawdziwa sportowa zabawka dla niegrzecznych chłopców, musisz spróbować!

Toyota GR Yaris 4x4

Wynajem na 24h od 250zł

Toyota GR Yaris dostępna na wynajem w naszej wypożyczalni samochodów sportowych to całkowicie odrębny projekt od zwykłego Yarisa. Ten niesamowity hot hatch, całymi garściami czerpie z doświadczeń i wiedzy inżynierów Toyota Gazoo Racing oraz Tommiego Mäkinena. Zrodzona z WRC, z limitowanej produkcji jest dostępna dla Ciebie. Chcesz poczuć napęd 4×4 w tak małym samochodzie?
Sprawdz go!

Wynajem Ford Mustang GT 5.0 V8

ford mustang gt wynajem krakow samochody sportowego bez kaucji

Wynajem na 24h od 250zł

Ford Mustang GT 5.0 V8 dostępny na wynajem w naszej wypożyczalni samochodów sportowych to zdecydowanie nie jest zwykły samochód. To legenda motoryzacji, to samochód który zna każdy. Samochód idealny na każdą okazję o fantastycznym wyglądzie i brzmieniu.

Przekonaj się sam!

Wynajem Ford Focus RS 4x4

Wynajem na 24h od 250zł

Ford Focus RS dostępny na wynajem w naszej wypożyczalni samochodów sportowych to samochód będący w czołówce najlepszych hot hatchy. To samochód, który daje ogromną frajdę, wygląda jak rajdówka rodem z WRC, jeździ jak WRC i do tego jest praktyczny. Sportowe zawieszenie o regulowanej twardości, kilka trybów jazdy oraz sportowe fotele – zestaw idealny. 
Przekonaj się sam!

Wynajem Toyota GR Supra

toyota supra gr wynajem krakow

Wynajem na 24h od 300zł

Toyota GR Supra dostępna na wynajem w naszej wypożyczalni samochodów sportowych jest samochodem którego premiera wywołała nie lada poruszenie w motoryzacji. Samochód konstrukcyjnie oparty jest na BMW Z4, czerpiąc z niego co najlepsze. W połączeniu z perfekcją Toyoty otrzymujemy produkt niemal idealny.
Wypożycz i przekonaj się sam!

Wynajem Mazda MX-5

Mazda MX-5 wynajem krakow samochody sportowe wypozyczalnia samochodow bez kaucji

Wynajem na 24h od 200zł

Mazda MX-5 dostępna na wynajem w naszej wypożyczalni samochodów sportowych to samochód to produkowany od przeszło 30 lat samochód typu roadster. W naszej wypożyczalni jest to jedyny dostępny samochód typu cabrio na wynajem. Dwuosobowy samochód z tylnym napędem i otwieranym dachem, to idealny sposób na wypad za miasto na weekendową wycieczkę. Optymalna moc, napęd na tył i świetne prowadzenie, w optymalnej cenie – komfort i usportowiony charakter.
Wypożycz i przekonaj się sam!

Wypożyczalnia samochodów ANSCars to nie tylko wynajem samochodu sportowego, dajemy Ci emocje jakich nie daje nikt oraz wspomnienia na całe życie. Wraz z autem przekazujemy merytoryczną wiedzę na jego temat, oraz pozwalamy poczuć go w pełni.

Przejażdżka sportowym samochodem w wybranym przez Ciebie terminie lub zorganizowana wyprawa po najlepszych drogach Europy? To ty decydujesz co wybierzesz!

 Nasza wypożyczalnia samochodów sportowych istnieje na rynku od 2017r., kilkuletnie doświadczenie w branży wynajmu samochodów pozwala oferować usługi na najwyższym poziomie. Wszystkie samochody sportowe będące w naszej ofercie, to samochody regularnie serwisowane w nienagannym stanie technicznym. Decydując się na wynajem samochodu u nas, gwarantujemy Ci 100% zadowolenia.