Wynajem samochodów z LPG – najtańszy sposób na podróżowanie

Wypozyczalnia samochodow krakow tani wynajem aut z instalacja LPG auta na gaz wynajem tani wynajem aut lotnisko balice

Tani wynajem samochodów z LPG

Wypożyczalnia samochodów ANSCars Kraków jest czynna całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Jako nieliczni, posiadamy w swojej ofercie samochody z LPG. Co zyskujesz jako Klient wynajmując samochód z instalacją gazową LPG? Tanie podróżowanie! Tani wynajem samochodów z LPG to nie tylko niska cena za wynajem czy brak opłaty przygotowawczej, to również tanie podróżowanie na co dzień. Oferowane przez nas na wynajem samochody z instalacją LPG cechują się niezawodnością, niskim zużyciem LPG oraz bogatym wyposażeniem. Każdy z samochodów oferowanych na wynajem w ANSCars wyposażony jest w klimatyzację, radio z bluetooth, tempomat oraz pozostałe systemy wspomagające Kierowcę.

Wynajmij auto, które mało pali

Z tego co każdy obserwuje, cena paliwa w ostatnim czasie zwiększają się drastycznie w całej Europie. ANSCars ma rozwiązanie tego problemu! W naszej firmie wynajmiesz nie tylko samochody z LPG ale również samochody Hybrydowe, jak Toyota Corolla. W ofercie posiadamy również samochody, które mało palą zasilane silnikiem Diesla, są to sprawdzone jednostki w modelach jak Skoda Superb, VW Passat czy Opel Insignia. Wszystkie samochody dostępne na wynajem w ANSCars to samochody nie starsze niż 3 lata, posiadające pełny pakiet Assistance, aby mieli Państwo gwarancję bezpiecznej podróży.

dacia logan wynajem krakwo samochod z lpg najtansza wypozyczalnia samochodow krakow anscars opolska balice krakow lotnisko
Tani wynajem samochodów z LPG – Dacia Logan LPG 2021 – Wypożyczalnia samochodów ekonomiczny – Tani wynajem samochodów z LPG

Czy samochody z LPG są bezpieczne?

„Instalacja gazowa jest wybuchowa, instalacja gazowa może się rozszczelnić, a sam autogaz nie jest bezpieczny” – te wyssane z palca teorie wciąż negatywnie wpływają na renomę autogazu. Tymczasem zarówno eksperymenty jak i statystki służb dowodzą, że informacje te są nieprawdziwe. Czy zamontowana w samochodzie instalacja LPG jest niebezpieczna? Nie, wręcz przeciwnie. Najwięcej obiekcji ze strony kierowcy dotyczy samego gazu jako substancji łatwopalnej. Dobrze wykonana instalacja gazowa jest szczelna i w stu procentach bezpieczna. Specjalny zespół przeprowadził test zderzeniowy samochodu z instalacją LPG i wykazano, że nawet w sytuacjach ekstremalnych, kiedy dochodzi do deformacji i rozszczelnienia elementów gazowego układu zasilania, instalacja gazowa nie stanowi dodatkowego zagrożenia dla osób znajdujących się w samochodzie, który bierze udział w kolizji. Dotyczy to zarówno rozbicia przodu samochodu, jak i uderzenia w tył pojazdu.

Tani wynajem samochodów z LPG – Kraków i okolice

Jeśli w najbliższym czasie planujesz podróż do Polski lub twój samochód uległ awarii i poszukujesz taniego samochodu, który mało pali, warto rozważyć skorzystanie z usług ANSCars. Nie przerwanie od kilku lat świadczymy usługi wynajmu pojazdów na wskazanym wyżej obszarze, cechując się profesjonalizmem i nie poszlakowaną opinią wśród naszych Klientów.

Krótkoterminowy wynajem – sprawdź samochody, które mało palą

Samochody, które mało palą z LPG to nie wszystko co możemy Ci zaoferować. W naszej flocie znajdziesz również samochody Hybrydowe oraz z silnikami diesel. Jeśli kochasz sportowe i luksusowe samochody, w naszej ofercie także je znajdziesz i gwarantujemy, że będzie to miłość od pierwszej jazdy.

toyota corolla ts kombi hybrid krakow wypozyczalnia samochodow
toyota corolla ts kombi hybrid krakow wypozyczalnia samochodow

Dodaj komentarz