Czy Toyota Supra mk5 na wynajem to godny Następca legendy?

Czy Toyota Supra mk5 na wynajem to godny Następca legendy?

Nowa Toyota GR Supra MK5, to zdecydowanie jeden z najciekawszych samochodów sportowych tego typu. Dwu drzwiowe coupe, dwu osobowe nadwozie, silnik umieszczony z przodu, napęd na tylną oś i idealny rozkład mas 50:50. Sposób i styl prowadzenia tego samochodu jest nie porównywalny z żadnym innym samochodem tego typu. Natychmiastowa reakcja na każdy ruch kierownicy w połączeniu z balansem masy, powoduje że jest to jeden z najpewniej prowadzących się samochodów na rynku. Precyzyjny, szybki i dokładny. Agresywny, bo zaskakujący. Taki właśnie jest, dostępny na wynajem najnowszy model Toyoty Supry o oznaczeniu MK5.

Czy Toyota Supra mk5 na wynajem to godny Następca legendy?

Naszym samochodem miał przyjemność jeździć Coobcio na kanale Jagodowy TV, jak zwykle bezbłędnie zrecenzował go Szymon z WheelWithIt na swoim kanale, a Budda pokazał jak można tym autem się świetnie bawić! Czy warto zatem skorzystać z oferty wynajmu samochodu Toyota Supra 2020 w ANSCars? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sami!

Toyota Supra – cena modelu MK5

Wyszukiwarka Google podpowiada, że poza zapytaniem „Toyota Supra MK5 na wynajem„, równie często sprawdzane jest zapytanie „Toyota Supra cena„. Spieszymy z odpowiedzią, otóż za model używany z silnikiem 3.0 Turbo trzeba zapłacić około 250-270 tysięcy złotych, nowy samochód z tym silnikiem i maksymalnym wyposażeniem Executive to koszt ponad 300 tysięcy złotych.

Tania Toyota Supra – wynajem pozwala wam zasmakować możliwości tego samochodu, bez konieczności kupowania go i wiązania się kilkuletnią umową leasingową lub koniecznością mrożenia znacznej ilości gotówki. Dzięki ANSCars macie możliwość przetestowania najlepszych samochodów sportowych.

Toyota Supra MK5 na wynajem Kraków
toyota gr supra krakow wynajem bez kaucji wypozyczalnia samochodow sportowych anscars

Toyota Supra 2020 dane techniczne

Dane techniczne Toyota Supra 2020 MK5 na wynajem 3.0 GR 340KM 250kW produkowana od 2019

  • Produkowany od 2019 roku
  • Pojemność skokowa 2998 cm3
  • Typ silnika benzynowy.
  • Moc silnika 340 KM (250 kW) przy 5000 obr/min.
  • Maksymalny moment obrotowy 500 Nm przy 1600-4500 obr/min.
  • Montaż silnika z przodu, podłużnie.
  • Doładowanie turbosprężarkowe.

Nowa Supra dostępna w wypożyczalni ANSCars

Toyota Supra 2020 dostępna jest na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych dostępna jest dla was 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Całą ofertę naszej wypożyczalni znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz w ogłoszeniach dostępnych m.in na stronie OLX. W ofercie ANSCars dostępna jest także usługa „Samochód do ślubu” dzięki której wraz swoją wybranką wjedziecie na nową drogę życia w pięknym i luksusowym samochodzie.

Dodaj komentarz