Transalpina i Transfagaraska czyli najpiękniejsze trasy Europy.

Zwiedź je z nami w sportowym samochodzie!

25.06.2021 - 27.06.2021

Transalpina i Transfagaraska

Daj się zabrać na wyprawę samochodem sportowym licząca ponad 2000 kilometrów, z czego większość będzie wiodła po krętych, widokowych trasach górskich. Zdecydowanie największe wrażenie zrobi Rumuńska droga numer 67C. Transalpina to utytułowana przez magazyn TOP GEAR najpiękniejsza droga świata. Pomimo ciągłego ograniczenia do 40km/h gwarantujemy Ci, że będziesz bawił się na tej trasie wspaniale! Wyobraź sobie majestatyczne wzgórza Karpat, potężną przełęcz i siebie, który przemierza serpentynami malowniczą krainę w super samochodzie. 

Na wyższych odcinkach trasy masz spore szanse na dotknięcie śniegu i to pomimo lata!

Wynajem samochodu sportowego na weekend oferuje wiele firm. 

My oferujemy Ci za niewiele więcej aż kilka różnych samochodów wraz z paliwem, przygodę życia oraz kilka tysięcy kilometrów fantastycznych wspomnień!

Jaki jest plan wyjazdu?

25.06.2021 - piątek - dzień I - Start!

Naszą przygodę rozpoczniemy w siedzibie naszej Wypożyczalni w Krakowie przy ul. Opolskiej. To tu wszystko się zacznie, tutaj odbędzie się zapoznanie, prezentacja samochodów, szczegółowe omówienie wyjazdu i określenie jak na prawdę będzie wyglądał nasz wyjazd. 

Wyjazd tworzy grupa i ludzie. Mamy plan ale możemy go dopasowywać do naszych potrzeb.

Ruszamy w kierunku Słowacji, przez malownicze rejony Łysej Polany i Łapszanki, będą widoki, będzie kręto i nie szablonowo. 

Na Słowacji zwracając szczególną uwagę na ograniczenia prędkości i wysokie mandaty, kierujemy się na Węgry, odwiedzimy Tokaj. Zjemy obiad, zrobimy degustację wina i nie tracąc czasu, dojeżdżamy do Rumuni, do miejscowości Alba Lulia, gdzie zatrzymamy się w czterogwiazdkowym hotelu. Po kolacji przyjdzie czas na relaks i dobrą zabawę, delikatną. Bo rano czeka nas najlepsze.

tokaj anscars wypozyczalnia samochodow sportowych
Miasto Tokaj na Węgrzech to idealne miejsce na odpoczynek w trasie.

26.06.2021 - sobota - dzień II - Dopiero się rozkręcamy!

Przygodo trwaj! Pobudka, śniadanie, sprawdzenie poziomu oleju oraz alkoholu w baku i ruszamy! Transfagaraska jest już blisko, po około 100km docieramy do pierwszych wzniesień i zakrętów. Choć trasa jest krótka, zajmie nam sporo czasu. Zdjęcia, filmy, relacje, na to wszystko będzie czas.

Po Transfagarskiej, kierujemy się na Transalpinę. Po drodze kosztujemy lokalnej kuchni w tradycyjnej restauracji. A może zrobimy ognisko? Takie decyzje będziemy podejmować na bieżąco, bo wyjazd kreować będzie grupa. Jadący z nami profesjonalny fotograf, będzie dbał aby każdy z uczestników miał na pamiątkę najlepszej jakości materiał zdjęciowy, to bardzo ważne bo do tych wspomnień będziecie chcieli często wracać. 
Po ciężkim dniu pełnym wrażeń, wracamy do naszego hotelu aby odpocząć i omówić szczegóły powrotu, który niestety zbliżał się będzie wielkimi krokami. 

wycieczka wyjazd na trase transfogarska transfagarasan transalpina route trip
Transalpina liczy 149km długości i osiąga wysokość 2145 m n.p.m.

27.06.2021 - niedziela - dzień III - Pora wracać!

Po dniu pełnym wrażeń, czas wracać do domu, lecz to nie znaczy że i ten dzień nie będzie aktywny. Kierując się na Węgry i Słowację, zjemy obiad w lokalnej restauracji, objedziemy Tatry od malowniczej południowej strony oraz znajdziemy czas na pożegnalne zdjęcia i rozdanie pamiątkowych gadżetów z wyprawy!

Transalpina i Transfagaraska
Nasz wyjazd będzie liczył minimum 2200km!

Czym pojedziemy?

mercedes a45s amg wynajem krakow wypozyczalnia samochodoow sportowych
Mercedes A45s AMG 4Matic+
ford focus rs magnetic wynajem krakow wypozyczalnia samochodw sporotywch
Ford Focus RS
toyota supra gr wynajem samochody sportowe krakow wypozcyzalnia aut
Toyota GR Supra
mazda mx5 wynajem krakow samochod kabrio wynajem cabrio rent poland cracow
Mazda MX-5
ford mustang gt wynajem krakow samochody sportowego bez kaucji
Ford Mustang GT
bmw m2 competition wynajem krakow katowice kielce zakopane tarnow rzeszow samochody sportowe wynajem bez kaucji
BMW M2 Competition

Ile to kosztuje?

Koszt uczestnictwa dla jednej osoby, gwarantujący pokrycie wszelkich opłat związanych z przejazdami płatnymi drogami, kosztami paliwa, kosztami hotelu o standardzie 4* wraz ze śniadaniem, obsługą profesjonalnego fotografa oraz przewodnika wyprawy wynosi 5500zł brutto. W przypadku zgłoszenia się na wyjazd grupy dwóch osób, koszt wynosi 5000zł brutto za osobę.

Chcesz uzyskać szczegółowe informacje?

Pytania i odpowiedzi.

Zorganizowane samochodowe wyprawy w najciekawsze miejsca europy!

Oferowane przez nas wyjazdy na najlepsze zagraniczne trasy to super pomysły na motoryzacyjny prezent, wieczór kawalerski lub event firmowy dla Klientów lub Pracowników. Wyjazdy które są przez nas organizowane są w pełni ubezpieczone, a nadzór nad całym wyjazdem sprawują doświadczeni Pracownicy znający zarówno miejsca docelowe, kulturę i zwyczaje tych miejsc jak również same samochody którymi jadą uczestnicy. 

Bez względu na to czy szukasz pomysłu na wycieczkę samochodową na weekend, pomysł na prezent dla męża lub chłopaka, chcesz zorganizować super wieczór panieński lub kawalerski albo chcesz pokazać swoim Klientom coś fantastycznego – nasza oferta jest dla Ciebie!