Samochód na wyjazd ze znajomymi.

wynajem smaochodow segment m - samochody 7 osobowe wypozyczalnia krakow

Jeśli planujesz wyjazd samochodem ze znajomymi, a żadne z was nie posiada samochodu lub posiadacie jedynie samochody 4-5 osobowe, warto rozważyć wyjazd samochodem zapewniającym możliwość przewiezienia większej ilości osób na raz. Wynajem busów, czyli Samochodów 7, 8 i 9 osobowych pozwala nie tylko zaoszczędzić pieniądze ale również zapewniają bezpieczniejszą podróż. Wyobraźmy sobie, że jedziemy samochodem do Chorwacji w 8 osób i musimy pokonać 1500km w jedną stronę. Decydując się na wyjazd dwoma samochodami osobowymi wyposażonymi w silnik Diesla, zużywamy przeciętnie około 8 litrów ropy na 100 kilometrów, opłacamy dwukrotnie każdą winietę, a dodatkowo w każdym z pojazdów potrzebujemy dwóch Kierowców, aby mogli się zmieniać za Kierownicą. Same koszty paliwa w tym wypadku to wydatek około 1400-1600zł + koszty winiet i opłat za autostradę, czyli około 400zł w jedną stronę. Podróżując samochodem 9 osobowym, zyskujemy na paliwie, wydając jedynie połowę tej kwoty oraz połowę kwoty na opłaty drogowe. Komfort i bezpieczeństwo podróży również ulega poprawie, dzięki temu że całą drogę możemy rozłożyć na większą liczbę Kierowców, mniej męcząc każdego z nich. Nie trzeba wspominać już o tym, że podróż w większym gronie staje się ciekawsza i dobra zabawa na urlopie zaczyna się już od samego wyjazdu, a nie od momentu przyjazdu. Dalszy wyjazd w większym gronie, to zawsze super przygoda i dobra zabawa!

Samochody 9 osobowe.

renault traffic wypozyczalnia busow
Wynajem busów

Wynajem busów 9 osobowych to idealne rozwiązanie na dalekie podróże. Pojemny zbiornik paliwa, pozwala nam rzadko tankować na trasie, nie rzadko pozwala to ominąć potrzebę tankowania w krajach gdzie paliwo jest drogie. Jadąc z południa Polski do Splitu, można bez problemu ominąć konieczność tankowania np. w Austri, gdzie paliwo jest droższe niż np. na Słowenii lub w samej Chorwacji. Samochody 9 osobowe, popularnie zwane busami zapewniają dodatkowo więcej przestrzeni dla Pasażerów niż przeciętne samochody osobowe. Sam bagażnik w tego typu samochodzie również pomieści wszystkie bagaże, nawet wtedy gdy w podróż wybieramy się z małymi dziećmi, które nie rzadko wymagają od nas zabrania dodatkowych przedmiotów jak wózek dla dziecka.

Osoby planujące dalszy wyjazd ze znajomymi, które chcą zabrać ze sobą sprzęt do pływania czy nurkowania, mogą również zdecydować się na wynajem przyczepy aby bezpiecznie przewieźć potrzebny sprzęt. Wszystko za sprawą tego, iż samochody typu bus posiadają w większości przypadków hak holowniczy oraz większe możliwości dotyczące ciągnięcia przyczepy lekkiej bez hamulca najazdowego. Z reguły taki zestaw, można nadal prowadzić posiadając jedynie prawo jazdy kat. B.

Wśród samochodów 9 osobowych najpopularniejszymi modeli pozostaje Renault Traffic oraz Toyota ProAce. Samochody te, to sprawdzone konstrukcje gwrantujące zarówno komfort jak i bezawaryjną jazdę. Jeżeli chcecie wybrać się w podróż samochodem tego typu, a nikt w kręgu znajomych nie posiada takiego pojazdu warto sprawdzić ofertę na wynajem busów 9 osobowych w ANSCars Wypożyczalnia samochodów. Nasza Wypożyczalnia gwarantuje wynajem samochodów z pełnym pakietem assistance, a co najważniejsze samochodów nie starszych niż 3 lata, dzięki czemu pozostają one w bardzo dobrym stanie technicznym.

WYNAJEM BUSÓWSPRAWDŹ DOSTĘPNE TERMINY!

Samochody 7 osobowe

Samochody 7 osobowe to nie tylko więcej miejsc dla Pasażerów. To również duża przestrzeń bagażowa. Decydując się na wynajem samochodu 7 osobowego, np. Citroen Berlingo czy Toyota Proace city mamy gwarancję że na pewno uda nam się bez problemu spakować na wyjazd na chorwację czy wyjazd na narty. Wszystkie samochody oferowane w tym segmencie w ANSCars posiadają silniki diesla oraz nie rzadko automatyczną skrzynię biegów. Dlatego podobnie jak w przypadku samochodów 9 osobowych, możemy liczyć na ekonomiczną i wygodną podróż.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, w ofercie Minivanów na wynajem ANSCars oferuje również najnowszy model samochodu Dacia Jogger. Samochody te to nie tylko gwarancja niezawodności w trasie ale również najbardziej ekonomiczna wersja samochodu 7 osobowego. Wszystkie modele Dacia Jogger w naszej ofercie posiadają instalację LPG dzięki czemu koszt przejechanie 100 kilometrów w trasie może wynosić nie całe 30zł!

Dacia Jogger
Dacia Jogger

Wyjazd do Chorwacji samochodem

Dlaczego warto jechać samochodem do Chorwacji? Na to pytanie w Internecie znaleźć można dziesiątki odpowiedzi. Najważniejsze z nich to zdecydowanie:

  • Na Chorwację można dojechać samochodem w około 10 godzin
  • Chorwacja to kraj w którym poza plażowaniem warto zwiedzić wiele miejsc, np. Jeziora Plitwickie czy Medjugorie która jest oddalona kilka kilometrów od granicy w głąb Bośni i Hercegowiny.
  • Chorwacja to kraj, po którym bardzo dobrze jeździ się samochodem ze względu na rozbudowane autostrady i dobrej jakości drogi krajowe.

Jaka jest najlepsza droga na Chorwację?

Na Chorwację możemy dojechać na 3 główne sposoby:

  1. przez przejście graniczne Barwinek do Budapesztu na Węgrzech, aż do granicy Węgiersko-Chorwackiej Gorican
  2. przez przejście graniczne Polsko-Czeskie Gorzyczki do Brna, przez Wiedeń i Graz w Austrii, skąd kierujemy się na Maribor na Słowenii, aż do Zagrzebia na Chorwacji.
  3. przez przejście graniczne Jakuszyce – Harrachov kierując się na czeską Pragę, później na Brno, Austriacki Wiedeń, Graz i Maribor na Słowenii, skąd autostradą dojeżdżamy do Zagrzebia na Chorwacji.
Samochód na wyjazd ze znajomymi.
Trasa na Chorwację numer 1
Samochód na wyjazd ze znajomymi.
Trasa na Chorwację nr 2
Samochód na wyjazd ze znajomymi.
Trasa na Chorwację nr. 3

Ile kosztują winiety w drodze na Chorwację?

KRAJKOSZT WINIETY
AUSTRIA59,50 zł za 10 dni; 150,50 zł za 2 miesiące
CHORWACJAW Chorwacji opłat dokonuje się na bramkach
CZECHY70,50 zł za 10 dni; 92,00 zł za 1 miesiąc
SŁOWACJA65,50 zł za 10 dni; 85,50 zł za 1 miesiąc
SŁOWENIA85,00 za 7 dni; 178,00 zł za 1 miesiąc
WĘGRY85,00 za 7 dni; 178,00 zł za 1 miesiąc

Wynajem busów 9 osobowych w ANSCars

Podsumowując powyższy artykuł, gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na wynajem busów 8 i 9 osobowych. Zwracamy jednak szczególną uwagę, aby planując wyjazd decydować się na wynajem samochodu wcześniej. Każdego roku w sezonie musimy odrzucać dziesiątki rezerwacji, ze względu na brak dostępnych pojazdów na wynajem. Dlatego jeśli wiecie, że musicie skorzystać z opcji wynajmu busa 9 osobowego, warto zrobić to wcześniej korzystając z naszego systemu rezerwacji on-line