Wynajem samochodów segment D

Jeśli poszukujesz samochodu uniwersalnego, który sprawdzi się zarówno do jazdy po mieście jak również do jazdy w trasie z pojemnym bagażnikiem, który bezproblemowo pomieści bagaże całej rodziny, zdecydowanie warto rozważyć wynajem samochodu segmentu C. Przekonaj się dlaczego wynajęcie samochodu w Krakowie warto zrealizować właśnie w naszej wypożyczalni!

Skoda Superb

skoda superb wynajem

Opel Insignia

segment d insignia

ANSCars Wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem samochodów segment D nawet za 125zł za dobę!

Mazda 6

mazda 6 wynajem samochod segment d wypozyczalnia krakow

Ford Mondeo

ford mondeo mk5 wynajem

Samochody segmentu D czyli względnie duże samochody klasy średniej

W tym segmencie samochodów z pewnością będziesz podróżować komfortowo. Samochody te charakteryzują się zdecydowanie większą pojemnością wnętrza od samochodów segmentu C, zapewniają już wysoki komfort jazdy choć nadal ustępują samochodom segmentu E. Samochody segmentu D wyposażone są w liczne systemy jak tempomat adaptacyjny, wyższej klasy system audio oraz przede wszystkim występują w kilku wersjach nadwozia, chociaż najbardziej praktyczne wciąż pozostaje kombi.

Poznaj nasze najpopularniejsze samochody osobowe na wynajem

Segment C

od 89zł za dobę!

Segment C+

od 99zł za dobę!

Segment D

od 129zł za dobę!

Wypożyczalnia samochodów ANSCars

ANSCars Wypożyczalnia samochodów osobowych, sportowych i dostawczych to firma istniejąca na rynku od wielu lat. Każdego dnia obsługujemy dziesiątki Klientów dostarczając im najlepsze samochody i gwarantując najwyższa jakość obsługi. W naszej firmie akceptujemy każdą formę płatności, a depozyt za wynajmowany pojazd można zapłacić kartą lub gotówką. Siedziba naszej Wypożyczalni samochodów mieści się w Krakowie przy ul. Opolskiej 12. 

Oferta ANSCars Wypożyczalnia samochodów to zdecydowanie najbardziej rozbudowana oferta spośród wszystkich wypożyczalni w Krakowie i Małopolsce. Jako nieliczni oferujemy zarówno wynajem samochodów sportowych jak i tanich, aut ekonomicznych na co dzień.

W naszej ofercie znajdziesz również na wynajem samochody z instalacją LPG, dzięki czemu nie tylko koszt wynajmu auta jest niski ale również koszt podróży. 
Podobnie jest z samochodami z silnikami Diesla, które dostępne są u nas na wynajem. Koszt komfortowej podróży w samochodzie z takim silnikiem może wynosić nawet 25zł za 100km!

Koniecznie zapoznaj się samochodami klasy C oraz C+ dostępnymi na wynajem w ANSCArs Wypożyczalnia samochodów.

Jeśli lubisz emocje za Kierownicą i nie martwisz się o spalanie, a na dodatek podczas jazdy lubisz czuć setki koni mechanicznych gotowych na twoją komendę sprawdź nasze szybkie samochody klasy premium
Przejazd takim samochodem możesz także podarować najbliższej Ci osobie jako voucher dzięki usłudze Motoprezent lub wynająć jako samochód do ślubu, który sam możesz pokierować.