WYNAJEM SAMOCHODÓW 7 OSOBOWYCH

Planując podróż z dziećmi lub z większa ilością ludzi, zdecydowanie zainteresuje Cię nasza oferta na wynajem samochodów 7 osobowych. Oferujemy samochody segmentu M w wielu konfiguracjach, silnikowych i modelowych. 

Citroen Berlingo XL

Toyota Proace City Long

ANSCars Wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem samochodów 7 osobowych już od 179zł za dobę!

Wynajem samochodów 7 osobowych cennik

Okres wynajmu Cena za dobę
1-2 dni 219 zł
3-6 dni 209 zł
7-13 dni 199 zł
14-29 dni 189 zł
30+ dni 179 zł

Poznaj nasze najpopularniejsze samochody osobowe na wynajem

Segment C

od 89zł za dobę!

Segment C+

od 99zł za dobę!

Segment D

od 129zł za dobę!

Wypożyczalnia samochodów ANSCars

ANSCars Wypożyczalnia samochodów osobowych, sportowych i dostawczych to firma istniejąca na rynku od wielu lat. Każdego dnia obsługujemy dziesiątki Klientów dostarczając im najlepsze samochody i gwarantując najwyższa jakość obsługi. W naszej firmie akceptujemy każdą formę płatności, a depozyt za wynajmowany pojazd można zapłacić kartą lub gotówką. Siedziba naszej Wypożyczalni samochodów mieści się w Krakowie przy ul. Opolskiej 12. 

Oferta ANSCars Wypożyczalnia samochodów to zdecydowanie najbardziej rozbudowana oferta spośród wszystkich wypożyczalni w Krakowie i Małopolsce. Jako nieliczni oferujemy zarówno wynajem samochodów sportowych jak i tanich, aut ekonomicznych na co dzień.

W naszej ofercie znajdziesz również na wynajem samochody z instalacją LPG, dzięki czemu nie tylko koszt wynajmu auta jest niski ale również koszt podróży. 
Podobnie jest z samochodami z silnikami Diesla, które dostępne są u nas na wynajem. Koszt komfortowej podróży w samochodzie z takim silnikiem może wynosić nawet 25zł za 100km!

Koniecznie zapoznaj się samochodami klasy C oraz C+ dostępnymi na wynajem w ANSCArs Wypożyczalnia samochodów.

Jeśli lubisz emocje za Kierownicą i nie martwisz się o spalanie, a na dodatek podczas jazdy lubisz czuć setki koni mechanicznych gotowych na twoją komendę sprawdź nasze szybkie samochody klasy premium
Przejazd takim samochodem możesz także podarować najbliższej Ci osobie jako voucher dzięki usłudze Motoprezent lub wynająć jako samochód do ślubu, który sam możesz pokierować.C