WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BOCHNIA

Wypożyczalnia samochodów Bochnia oferuje komfortowe i nowoczesne auta, w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Niezależnie od sytuacji, w naszym salonie znajdziesz dokładnie te pojazdy, których potrzebujesz. Zapoznaj się z oferta dostępną na stronie internetowej i przekonaj się, jakie to jest proste.

ANSCars Wypożyczalnia samochodów Bochnia to firma z wieloletnim doświadczeniem, posiadająca w swojej ofercie najlepsze samochody na wynajem. Ciągły rozwój floty samochodów na wynajem pozwala nam zapewnić Klientom to, czego potrzebują. Tylko u nas znajdziesz najlepsze samochody sportowe na wynajem, które zagwarantują niezapomniane emocje za Kierownicą, świetnie sprawdzą się jako pomysł na autoprezent . Jeśli interesują cię komfortowe i ekonomiczne samochody osobowe na wynajem, również znajdziesz coś dla siebie. W naszej ofercie posiadamy zarówno samochody z LPG na wynajem, samochody Hybrydowe oraz z silnikami diesel na wynajem. 

Najpopularniejsze samochody osobowe na wynajem w mieście Bochnia

Segment C

od 89zł za dobę!

Segment C+

od 99zł za dobę!

Segment D

od 129zł za dobę!

Najlepsze samochody sportowe na wynajem w mieście Bochnia

Audi RS3

od 390zł za 24h!

Mercedes A45s AMG

od 350zł za 24h!

Ford Mustang GT

od 300zł za 24h!

Wypożyczalnia samochodów Bochnia - (FAQ) – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje wynajem samochodu osobowego w mieście Bochnia?

Koszt wypożyczenia samochodu w mieście Bochnia wynosi przeciętnie 125zł. Korzystając regularnie z usług ANSCars Wypożyczalnia samochodów, każdy Klient może liczyć na dodatkowe rabaty obniżając ten koszt.

Ile kosztuje wynajem samochodu na weekend w mieście Bochnia?

Wypożyczenie samochodu na weekend to średni koszt około 250zł. Warto pamiętać, że cena może się różnić od rodzaju wynajmowanego samochodu.

Ile kosztuje wypożyczenie auta najtańszego w mieście Bochnia?

Wypożyczenie najtańszego samochodu w mieście Bochnia kosztuje średnio 80 zł za dzień.

Ile kosztuje wypożyczenie auta segmentu B w mieście Bochnia?

Wypożyczenie samochodu segmentu B w mieście Bochnia kosztuje średnio 90 zł za dzień.

Ile kosztuje wypożyczenie auta segmentu C w mieście Bochnia?

Wypożyczenie samochodu kompaktowego (Segment C) w mieście Bochnia kosztuje średnio 120 zł dziennie.

Jakie auta są najczęściej wypożyczane w mieście Bochnia?

Nasi Klienci najczęściej decydują się na wynajem Toyota Corolla, Opel Astra, KIA Ceed

Czy auta na wynajem w mieście Bochnia mają limit kilometrów ?

Oferowane na wynajem auta w mieście Bochnia zależnie od wybranej opcji, można wynająć bez limitu kilometrów lub z limitem 250km na dobę.

Czy wymagana jest kaucja za wynajem auta w mieście Bochnia?

Zależnie od wybranej opcji podczas rezerwacji, kaucja za wynajem samochodu wynosi od 0zł do 1000zł.

Ile trzeba mieć lat, żeby wynająć samochód w mieście Bochnia?

Aby wynająć samochód w Wypożyczalni samochodów ANSCars należy mieć ukończone 20 lat i posiadać prawo jazdy od co najmniej roku. W przypadku samochodów sportowych na wynajem, należy mieć ukończone 24 lata.

Wypożyczalnia samochodów Bochnia — komfortowa jazda

Podczas jazdy warto zwracać uwagę na dwie istotne kwestie. Pierwsza z nich, najważniejsza to bezpieczeństwo. Dzięki niemu możesz pokonywać bezproblemowo kolejne kilometry, nie martwiąc się o to, czy dotrzesz na czas we wskazane miejsce. Zapewniamy to dzięki pakietowi ubezpieczeń, jaki posiadają nasze auta. Masz tutaj nie tylko podstawową wersję. Wynajmując pojazd otrzymujesz:
• OC
• AC
• NNW
• Assistance

W ten sposób zapewniamy Tobie pełne bezpieczeństwo.
Drugą ważną kwestią podczas jazdy jest komfort. Musisz czuć, że nic Ci nie grozi, ale jednocześnie potrzebujesz pełnej radości z możliwości prowadzenia nowoczesnego auta. Wyobraź sobie jazdę naszym BMW M240i. Już podczas oglądania wiesz, że zapewni Ci on wygodę, jakiej wcześniej nie doświadczyłeś. Wszystkie nasze modele są przez nas osobiście testowane. W ANSCars Wypożyczalnia samochodów Bochnia wiemy, że są one w pełni dopasowane do wszystkich potrzeb kierowcy. Masz wszystko, czego potrzebujesz.

Wypozyczalnia samochodow bochnia
Wypozyczalnia samochodow bochnia

Minimum formalności i pełna dowolność

W wypożyczalni samochodów Bochnia staramy się ograniczyć formalności do niezbędnego minimum. Dlatego na naszej stronie znajdziesz formularz, w którym pytamy tylko o elementy niezbędne do zawarcia umowy i zachowania Twojego bezpieczeństwa.
Nie musisz przyjeżdżać do nas do salonu, jeżeli chcesz odebrać pojazd. Możesz zamówić jego dostarczenie pod wskazany przez Ciebie adres. W ten sposób jeszcze mocniej ograniczasz wszystkie czynności, jakie musisz wykonać w celu wynajmu pojazdu.
Zastanawiasz się, czego można chcieć więcej? 

Wypożyczalnia samochodów Bochnia zapewnia Ci komfortową jazdę bez zbędnych czynności z Twojej strony. Mamy dla Ciebie coś jeszcze. Po skończonej jeździe to Ty wybierasz, gdzie chcesz odstawić samochód. Sprawdź na mapie, gdzie znajdują się pozostałe oddziały ANSCars. Wybierz ten, który jest dla Ciebie najbardziej komfortowy i właśnie tam zdaj pojazd.