Wypożyczalnia samochodów Bytom

Przez wiele lat zakładano, że w każdej rodzinie powinien znajdować się przynajmniej jeden samochód. W znacznym stopniu ułatwiają one codzienną organizację życia oraz poruszanie się. Szczególnie, jeżeli w domu są również dzieci. Jednak obecnie okazuje się, że auto nie jest niezbędne podczas codziennych czynności. Ale trzeba zauważyć, że bardzo pomaga przy wyjazdach rodzinnych na weekendy, wakacje lub święta.

Najpopularniejsze samochody na wynajem w Bytomiu

Segment C

od 89zł za dobę!

Segment C+

od 99zł za dobę!

Segment D

od 129zł za dobę!

Audi RS3

od 390zł za 24h!

Mercedes A45s AMG

od 350zł za 24h!

Ford Mustang GT

od 300zł za 24h!

Wypożyczalnia samochodów Bytom — wyjedź spokojnie na wakacje

Wypożyczalnia samochodów Bytom umożliwia Ci swobodne zorganizowanie wyjazdu wakacyjnego lub świątecznego. Możesz bez żadnego problemu zapakować wszystkie bagaże w aucie, nie martwiąc się o ich nadmiar. Z pewnością szczególnie docenisz to jako rodzic, który musi zorganizować transport dla swojej pełnej rodziny.

Szybko możesz przekonać się, że wakacje spędzone w samochodzie mijają znacznie przyjemniej niż te, na które trzeba dojechać pociągiem. Nie musisz przejmować się terminami ani czasem. Nie obowiązuje Was rozkład jazdy. Możecie wyjechać kiedykolwiek chcecie, gdziekolwiek potrzebujecie.

skoda superb wynajem
mazda 6 wynajem samochod segment d wypozyczalnia krakow

Nie musisz organizować transportu — my zajmiemy się wszystkim

Wyjeżdżając na wakacje, masz mnóstwo spraw do załatwienia. Musisz kupić wszystkie elementy garderoby, zadbać o spakowanie dzieci i zorganizować opiekę nad domem. Dlatego chcemy Ci to ułatwić.

Podstawimy samochód pod wskazany przez Ciebie adres. Nie musisz przejmować się organizacją transportu do naszego salonu. Podczas wypełniania formularza na stronie wpisz miejsce, gdzie chcesz odebrać auto. My zajmiemy się resztą.

Górnośląska perła: Bytom

Bytom to miasto w województwie śląskim w Polsce, położone niedaleko Katowic. Ma około 170 tysięcy mieszkańców i jest jednym z największych miast w województwie. Bytom jest znany z bogatej historii i wielu zabytków, w tym zabytkowej architektury miejskiej i dawnych kopalń. W mieście znajdują się również liczne parki i tereny zielone, które stanowią atrakcyjne miejsca do spacerów i wypoczynku. Bytom jest również ważnym ośrodkiem przemysłowym i gospodarczym w regionie, a w mieście działa wiele firm z różnych branż.

bytom miasto

Wypożyczalnia samochodów Bytom - (FAQ) – Najczęściej zadawane pytania

Na więcej pytań znajdziesz odpowiedz w zakładce FAQ, a jeśli chcesz poznać opinie o ANSCars, możesz to zrobić tutaj.

Ile kosztuje wynajem samochodu osobowego w mieście Bytom?

Koszt wypożyczenia samochodu w mieście Bytom wynosi przeciętnie 125zł. Korzystając regularnie z usług ANSCars Wypożyczalnia samochodów, każdy Klient może liczyć na dodatkowe rabaty obniżając ten koszt.

Ile kosztuje wynajem samochodu na weekend w mieście Bytom?

Wypożyczenie samochodu na weekend to średni koszt około 250zł. Warto pamiętać, że cena może się różnić od rodzaju wynajmowanego samochodu.

Ile kosztuje wypożyczenie auta najtańszego w mieście Bytom?

Wypożyczenie najtańszego samochodu w mieście Bytom kosztuje średnio 80 zł za dzień.

Ile kosztuje wypożyczenie auta segmentu B w mieście Bytom?

Wypożyczenie samochodu segmentu B w mieście Bytom kosztuje średnio 90 zł za dzień.

Ile kosztuje wypożyczenie auta segmentu C w mieście Bytom?

Wypożyczenie samochodu kompaktowego (Segment C) w mieście Bytom kosztuje średnio 120 zł dziennie.

Jakie auta są najczęściej wypożyczane w mieście Bytom?

Nasi Klienci najczęściej decydują się na wynajem Toyota Corolla, Opel Astra, KIA Ceed

Czy auta na wynajem w mieście Bytom mają limit kilometrów ?

Oferowane na wynajem auta w mieście Bytom zależnie od wybranej opcji, można wynająć bez limitu kilometrów lub z limitem 250km na dobę.

Czy wymagana jest kaucja za wynajem auta w mieście Bytom?

Zależnie od wybranej opcji podczas rezerwacji, kaucja za wynajem samochodu wynosi od 0zł do 1000zł.

Ile trzeba mieć lat, żeby wynająć samochód w mieście Bytom?

Aby wynająć samochód w Wypożyczalnia samochodów ANSCars należy mieć ukończone 20 lat i posiadać prawo jazdy od co najmniej roku. W przypadku samochodów sportowych na wynajem, należy mieć ukończone 24 lata.