Wypożyczalnia samochodów Chrzanów

Wypożyczalnia samochodów Chrzanów umożliwia komfortowe poruszanie się po dowolnych drogach w naszym kraju. Nie musisz ograniczać się do jednego regionu lub uzależniać czasu swojego pobytu od komunikacji publicznej. Wystarczy, że wynajmiesz auto w okresie, który Cię interesuje.

Najpopularniejsze samochody osobowe na wynajem w Chrzanowie

Segment C

od 89zł za dobę!

Segment C+

od 99zł za dobę!

Segment D

od 129zł za dobę!

Najlepsze samochody sportowe na wynajem w Chrzanowie

Audi RS3

od 390zł za 24h!

Mercedes A45s AMG

od 350zł za 24h!

Ford Mustang GT

od 300zł za 24h!

Dlaczego wypożyczalnia samochodów Chrzanów to dobre rozwiązanie na wycieczki weekendowe?

Wybierasz się na weekend poza miasto? Zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej spędzić ten czas? Może ogranicza Cię komunikacja zbiorowa? Najczęściej busy lub pociągi dojeżdżają wyłącznie do najbardziej popularnych i największych atrakcji turystycznych. Wszystkie mniejsze miejscowości są pozbawione tej możliwości.

Żeby dostać się do kwatery, gdzie planujesz nocleg, musisz dokładnie zaplanować cała swoją podróż. Oczywiście zakładając, że wszystkie pojazdy przyjadą na czas.

Co się stanie, jeżeli nie będziesz musiał w ten sposób planować swojego weekendu? Jeżeli wystarczy sprawdzić trasę w nawigacji, wsiąść do samochodu i dojechać komfortowo na miejsce?

Wypożycz samochód osobowy w ANSCars i nie przejmuj się czasem podczas odpoczynku. Możesz wyjechać o dowolnej porze, zrobić po drodze postoje w ulubionych miejscach i dotrzeć nawet w najdalsze zakamarki Polski.

hyundai tucson wypozyczalnia samochodow
citroen berlingo wynajem samochodow 7 osobowych

Wynajmowany samochód skutecznie zastępuje własny

Jeżeli mieszkasz w dużym mieście z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej, z pewnością nie potrzebujesz na co dzień samochodu. Zdarza się, że może on wręcz stanowić utrudnienie finansowe dla Ciebie.

Wypożyczalnia samochodów Chrzanów umożliwia Ci zastąpienie auta, za które musisz regularnie płacić, nowym modelem, w pełni przystosowanym do jazdy. Nie musisz przejmować się większymi opłatami. Wszystkie są po naszej stronie. Twoim zadaniem jest tylko dbanie o to, żeby w baku nie zabrakło paliwa.

Wynajmowane pojazdy mogą doskonale sprawdzić się zarówno podczas codziennych podróży jak również na wycieczkach poza miasto. Nie potrzebujesz swojego samochodu na co dzień, żeby niezależnie spędzić kilka dni podczas wypoczynku.

 

Wypożyczalnia samochodów Chrzanów - (FAQ) – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje wynajem samochodu osobowego w mieście Chrzanów?

Koszt wypożyczenia samochodu w mieście Chrzanów wynosi przeciętnie 125zł. Korzystając regularnie z usług ANSCars Wypożyczalnia samochodów, każdy Klient może liczyć na dodatkowe rabaty obniżając ten koszt.

Ile kosztuje wynajem samochodu na weekend w mieście Chrzanów?

Wypożyczenie samochodu na weekend to średni koszt około 250zł. Warto pamiętać, że cena może się różnić od rodzaju wynajmowanego samochodu.

Ile kosztuje wypożyczenie auta najtańszego w mieście Chrzanów?

Wypożyczenie najtańszego samochodu w mieście Chrzanów kosztuje średnio 80 zł za dzień.

Ile kosztuje wypożyczenie auta segmentu B w mieście Chrzanów?

Wypożyczenie samochodu segmentu B w mieście Chrzanów kosztuje średnio 90 zł za dzień.

Ile kosztuje wypożyczenie auta segmentu C w mieście Chrzanów?

Wypożyczenie samochodu kompaktowego (Segment C) w mieście Chrzanów kosztuje średnio 120 zł dziennie.

Jakie auta są najczęściej wypożyczane w mieście Chrzanów?

Nasi Klienci najczęściej decydują się na wynajem Toyota Corolla, Opel Astra, KIA Ceed

Czy auta na wynajem w mieście Chrzanówmają limit kilometrów ?

Oferowane na wynajem auta w mieście Chrzanów zależnie od wybranej opcji, można wynająć bez limitu kilometrów lub z limitem 250km na dobę.

Czy wymagana jest kaucja za wynajem auta w mieście Chrzanów?

Zależnie od wybranej opcji podczas rezerwacji, kaucja za wynajem samochodu wynosi od 0zł do 1000zł.

Ile trzeba mieć lat, żeby wynająć samochód w mieście Chrzanów?

Aby wynająć samochód w Wypożyczalni samochodów ANSCars należy mieć ukończone 20 lat i posiadać prawo jazdy od co najmniej roku. W przypadku samochodów sportowych na wynajem, należy mieć ukończone 24 lata.

Wypożyczalnia samochodów Chrzanów

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko Kraków-Balice jest jednym z najważniejszych portów lotniczych w Polsce i kluczowym punktem na mapie europejskich lotnisk. Historia lotniska sięga już lat 60. XX wieku,

Czytaj więcej »