WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SPORTOWYCH DĘBICA

ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych czyli wysoka jakość i konkurencyjne ceny.
Chcesz wynająć samochód sportowy w atrakcyjnej cenie? Zależy Ci na konkurencyjnej jakości? Zapoznaj się z naszą ofertą. Przekonasz się, że nasze modele są jednymi z najlepszych na rynku.

Najlepsze auta sportowe na wynajem w Dębicy

Toyota Supra GR

od 350zł za 24h!

BMW M240i

od 350zł za 24h!

Audi RS3

od 300zł za 24h!

Audi RS3 2022 8V wynajem krakow wypozyczalnia samochodow sportowych krakow

Sprawdź naszą jakość

Samochody sportowe kojarzone są z najwyższą jakością. Audi RS3 jest tego najlepszym przykładem. Doskonale trzyma się drogi, jego przyspieszenie poczujesz od razu. Chcesz doświadczyć, co oznacza prawdziwa moc pod maską? Sprawdź ofertę naszych modeli.
Chcemy, żeby wypożyczalnia samochodów sportowych Dębica była kojarzona wyłącznie z produktami premium. Dlatego nie znajdziesz u nas modeli, które nie spełniają naszych standardów. Każde auto zostało odpowiednio przygotowane do jazdy i przeszło wszystkie konieczne badania. 

Dodatkowo zapewniamy Ci pełny pakiet ubezpieczenia:
• OC
• AC
• Assistance
• NNW

Nie musisz już martwić się o najważniejsze koszty związane z posiadaniem samochodu. Dzięki naszym usługom możesz sprawdzić, czym charakteryzuje się jazda sportowym modelem i poczuć na własnej skórze prędkość.

Stawiamy na konkurencyjne ceny

Wraz z naszą wysoką jakością samochodów sportowych idą konkurencyjne ceny. Nasz Ford Mustang GT jest oferowany w atrakcyjnych stawkach, które z pewnością Cię zainteresują. Sprawdź bezpośrednio na stronie modelu, jaki jest koszt wypożyczenia na kilka dni, tygodni lub miesięcy.
Wypożyczalnia samochodów sportowych Dębica jest członkiem dużej grupy wypożyczalni, które działają w całej Polsce. Przekonaj się, co oznacza wysoka jakość, odwiedzając nasze salony.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Ile wynosi kaucja za wynajem sportowego samochodu?

Kaucja za wynajem samochodu sportowego to kwota, jaką należy zapłacić w momencie wynajmu. Kwota ta jest potrzebna, aby pokryć ewentualne szkody, jakie mogą powstać podczas użytkowania pojazdu. Kaucja zwykle wynosi 1000 złotych.

Czy samochód jest ubezpieczony?

Tak, wszystkie samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Dębica posiadają ubezpieczenie w zakresie OC i AC. Pamiętać należy jednak, że udział własny w skodzie wynosi do 10 000zł. 

Kto może wynająć samochód sportowy?

Samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Dębica dostępne są na wynajem dla każdej osoby posiadającej prawo jazdy ważne na terytorium Polski od co najmniej 3 lat. Kierowca, który decyduje się na wynajem samochodu sportowego w ANSCars dodatkowo musi mieć ukończone 24 lata. W przypadku gdy wiek jest niższy, możemy zarządać dodatkowego zabezpieczenia w postaci depozytu (kaucji).

Czy samochodem sportowym z Wypożyczalni mogę jechać na tor?

Nie. Zarówno umowa ubezpieczenia, jak i umowa zawarta z Wynajmującym tego zabrania. Samochód z Wypożyczalni może być używany jedynie na drogach publicznych z zachowaniem przepisów Prawa o ruchu drogowym.

Sprawdź możliwość wynajmu aut sportowych w innych miastach. Tutaj dowieziemy samochód dla Ciebie pod same drzwi.