WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SPORTOWYCH
KATOWICE

Wynajmując samochód w naszej wypożyczalni możesz mieć pewność, że pojazd przeszedł pozytywnie przegląd i możesz nim bezpiecznie poruszać się po drogach. Zastanawiasz się, jakie elementy są dla nas kluczowe przy obsłudze klienta? 

Przekonaj się, wypożyczając u nas dowolny model samochodu sportowego.

Najlepsze auta sportowe na wynajem w Katowicach

Audi RS3

od 390zł za 24h!

Mercedes A45s AMG

od 350zł za 24h!

Ford Mustang GT

od 300zł za 24h!

Toyota Supra GR

od 350zł za 24h!

BMW M240i

od 350zł za 24h!

Audi RS3

od 300zł za 24h!

toyota gr supra wynajem wypozyczalnia aut sportowych

Komplet ubezpieczeń dla każdego samochodu sportowego

Najważniejszymi elementami związanymi z bezpieczeństwem samochodu są przegląd oraz komplet ubezpieczeń. Obowiązek dotrzymywania terminów spoczywa na właścicielu auta. W przypadku ANSCars wypożyczalnia samochodów sportowych Katowice to my odpowiadamy za nasze modele. Dlatego każdy z nich jest na bieżąco sprawdzany, regularnie serwisowany oraz poddawany badaniom technicznym. Dodatkowo zapewniamy komplet ubezpieczeń: OC; AC; NNW; Assistance.


W ten sposób możesz czuć się w pełni bezpiecznie, poruszając się po drogach samochodem z naszej wypożyczalni. Nie musisz martwić się o formalności, ponieważ wszystkim zajmujemy się my.

Dostawa samochodu sportowego pod same drzwi

Chcesz wypożyczyć samochód sportowy, ale nie możesz po niego przyjechać? Może Twoje auto popsuło się na kilka godzin przed ważnym wyjazdem? Nie musisz o nic się martwić, my się wszystkim zajmiemy. Jeżeli zarezerwujesz model odpowiednio wcześnie na naszej stronie internetowej, dostarczymy go prosto pod Twoje drzwi. Tym sposobem Ty możesz skupić się na pakowaniu oraz ustalaniu ostatnich szczegółów, a my zadbamy o to, żeby auto było w pełni gotowe do jazdy.
Dzięki tej opcji nie musisz ponosić dodatkowych kosztów związanych z transportem do naszego salonu. 

Wystarczy, że wybierzesz taką opcję w naszym systemie rezerwacji, a np. BMW M240i znajdzie się na Twoim parkingu.

Wypożyczalnia samochodów sportowych Katowice

Proste poruszanie się po stronie internetowej wypożyczalni

Obawiasz się, że wypożyczenie samochodu jest trudne? Zapewniamy, że poruszanie się po naszej stronie internetowej jest proste, szybkie oraz intuicyjne. Wystarczy, że wybierzesz swój wymarzony model. Możesz skorzystać z obsługi wielu punktów, które znajdują się na terenie Polski. Następnie pokierujemy Cię przez wszystkie kolejne punkty aż do rezerwacji Twojego samochodu.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Ile kosztuje wynajem auta sportowego w Katowicach?

Wynajem samochodu sportowego w Katowicach w ANSCars może kosztować nawet 350zł za dobę!
Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym cennikiem, zachęcamy do przejścia do naszego panelu rezerwacyjnego

Ile wynosi kaucja za wynajem sportowego samochodu?

Kaucja za wynajem samochodu sportowego to kwota, jaką należy zapłacić w momencie wynajmu. Kwota ta jest potrzebna, aby pokryć ewentualne szkody, jakie mogą powstać podczas użytkowania pojazdu. Kaucja zwykle wynosi 1000 złotych.

Czy samochód jest ubezpieczony?

Tak, wszystkie samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Katowice posiadają ubezpieczenie w zakresie OC i AC. Pamiętać należy jednak, że udział własny w skodzie wynosi do 10 000zł. 

Kto może wynająć samochód sportowy?

Samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Katowice dostępne są na wynajem dla każdej osoby posiadającej prawo jazdy ważne na terytorium Polski od co najmniej 3 lat. Kierowca, który decyduje się na wynajem samochodu sportowego w ANSCars dodatkowo musi mieć ukończone 24 lata. W przypadku gdy wiek jest niższy, możemy zarządać dodatkowego zabezpieczenia w postaci depozytu (kaucji).

Czy samochodem sportowym z Wypożyczalni mogę jechać na tor?

Nie. Zarówno umowa ubezpieczenia, jak i umowa zawarta z Wynajmującym tego zabrania. Samochód z Wypożyczalni może być używany jedynie na drogach publicznych z zachowaniem przepisów Prawa o ruchu drogowym.

Interesuje Cię samochód do ślubu w Katowicach? Sprawdź naszą ofertę wynajmu auta bez Kierowcy!

Profesjonalna obsługa wynajmu samochodów na ślub i wesele w ANSCars to gwarancja 100% satysfakcji. Z powodzeniem od wielu lat obsługujemy Klientów poszukujących samochodu na ślub w Katowicach. Nasza oferta to przede wszystkim wynajem auta na ślub bez Kierowcy

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem auta na ślub w mieście Katowice lub okolicach, wypełnij poniższy formularz – niezwłocznie przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

Sprawdź możliwość wynajmu aut sportowych w innych miastach. Tutaj dowieziemy samochód dla Ciebie pod same drzwi.

ANSCars Wypożyczalnia samochodów sporotwych Katowice to firma podchodząca do każdego Klienta indywidualnie, dzięki czemu zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Całodobowa obsługa Klienta gwarantuje wsparcie w podróży bez względu na to, gdzie jedziesz. Dysponujemy rozbudowaną flotą ponad 150 najnowocześniejszych samochodów z różnych segmentów klasowych. Współpracujemy z wieloma dealerami samochodów, dzięki czemu oferujemy samochody różnych marek, wszystkie samochody w naszej flocie są nie starsze niż 4 lata. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta.