WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SPORTOWYCH
KIELCE

Modele, których moc robi ogromne wrażenie. Dostępne w wypożyczalni samochodów sportowych Kielce. Wynajmij u nas auto na kilka godzin lub dni i wybierz się na ekscytująca wycieczkę. Chcesz poznać szczegóły?

Wypożyczalnia samochodów sportowych Kielce — doskonałe na wycieczki.

Wybieraj spośród najlepszych aut sportowych dostępnych na wynajem w Kielcach

Audi RS3

od 390zł za 24h!

Mercedes A45s AMG

od 350zł za 24h!

Ford Mustang GT

od 300zł za 24h!

Toyota Supra GR

od 350zł za 24h!

BMW M240i

od 350zł za 24h!

Audi RS3

od 300zł za 24h!

3 powody dla których warto skorzystać z naszej Wypożyczalni.

  1. Po co kupować browar by napić się piwa? Auto sportowe to ogromne koszty zakupu i utrzymania. Dzięki nam możesz co jakiś czas mieć przyjemność i testować różne modele nie martwiąc się o nic.
  2. Auto do ślubu? ANSCars. Auto na wycieczkę? ANSCars. Auto na wakacje? ANSCars. Auto na co dzień? ANSCars. Tak! Mamy auta na każdą okazję.
  3. Gwarantujemy wzorową obsługę i w 100% sprawne samochody, objęte pełnym ubezpieczeniem. 
toyota gr supra wynajem wypozyczalnia aut sportowych

Wypożycz samochód sportowy na tak długo, jak tego potrzebujesz

Zakup samochodu sportowego jest związany z pewnymi ograniczeniami i poświęceniami. Musisz płacić za niego niezależnie od częstotliwości użytkowania. My proponujemy Ci lepsze rozwiązanie. 

Mieszkając w Kielcach, nie potrzebujesz samochodu na co dzień? 

Chcesz wybrać się na wycieczkę za miasto?

Wypożycz u nas samochód sportowy! W ten sposób nie ponosisz kosztów związanych z utrzymaniem auta, jak przeglądy czy ubezpieczenia. Interesuje Cię jedynie koszt benzyny oraz wynajmu na określony czas. Zarezerwuj Mercedesa A45s AMG od piątku do poniedziałku i przekonaj się, czy sportowa jazda jest dla Ciebie.

Przekonaj się, jakie to jest proste

Boisz się, że z wypożyczeniem samochodu sportowego związane są liczne komplikacje? W ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Kielce gwarantujemy, że zdecydowanie tak nie jest! Wynajem wybranego przez Ciebie modelu w naszym sklepie internetowym jest równie proste co zakupy w sklepie odzieżowym.
Przekonaj się, że chcemy możliwie najbardziej ułatwić Ci wszystkie formalności. Dodatkowo masz możliwość dostawy samochodu pod same drzwi. Nie musisz nawet fatygować się na drugi koniec miasta, żeby odebrać swój wymarzony model. Skontaktuj się z nami, a my chętnie udowodnimy Ci nasza skuteczność.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Ile wynosi kaucja za wynajem sportowego samochodu?

Kaucja za wynajem samochodu sportowego to kwota, jaką należy zapłacić w momencie wynajmu. Kwota ta jest potrzebna, aby pokryć ewentualne szkody, jakie mogą powstać podczas użytkowania pojazdu. Kaucja zwykle wynosi 1000 złotych.

Czy samochód jest ubezpieczony?

Tak, wszystkie samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Kielce posiadają ubezpieczenie w zakresie OC i AC. Pamiętać należy jednak, że udział własny w skodzie wynosi do 10 000zł. 

Kto może wynająć samochód sportowy?

Samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Kielce dostępne są na wynajem dla każdej osoby posiadającej prawo jazdy ważne na terytorium Polski od co najmniej 3 lat. Kierowca, który decyduje się na wynajem samochodu sportowego w ANSCars dodatkowo musi mieć ukończone 24 lata. W przypadku gdy wiek jest niższy, możemy zarządać dodatkowego zabezpieczenia w postaci depozytu (kaucji).

Czy samochodem sportowym z Wypożyczalni mogę jechać na tor?

Nie. Zarówno umowa ubezpieczenia, jak i umowa zawarta z Wynajmującym tego zabrania. Samochód z Wypożyczalni może być używany jedynie na drogach publicznych z zachowaniem przepisów Prawa o ruchu drogowym.

Chcesz sprawdzić, gdzie jeszcze działamy? Sprawdź to poniżej naszej stronie internetowej.