Wypożyczalnia samochodów sportowych Lotnisko Balice

Wypożyczalnia samochodów sportowych lotnisko Balice to doskonała opcja na każdą sytuację. Chcesz zwiedzić miasto, ale nie chcesz poruszać się komunikacją zbiorową? Wynajmij sportowe auto i ciesz się komfortową jazdą. A może planujesz zrobić dobre wrazenie na kobiecie? Wynajmij nasz samochód sportowy już dziś!

Najlepsze auta sportowe na wynajem na Lotnisku w Balicach

Audi RS3

od 390zł za 24h!

Mercedes A45s AMG

od 350zł za 24h!

Ford Mustang GT

od 300zł za 24h!

Toyota Supra GR

od 350zł za 24h!

BMW M240i

od 350zł za 24h!

Audi RS3

od 300zł za 24h!

audi a5 s line wynajem wypozyczalnia samochodów sportowych krakow

Samochody idealnie dopasowane do zwiedzania miasta

Chcąc zwiedzać Kraków, potrzebujesz poruszać się pojazdami. Nasze miasto jest na tyle duże, że pieszo może być to znacznie utrudnione. Jeżeli nie przepadasz za komunikacją miejską, z pewnością chętnie skorzystasz z opcji wypożyczenia samochodu sportowego zaraz przy Lotnisku Balice. Wyobraź sobie, jak wygodne może być oglądanie wszystkich atrakcji z miejsca kierowcy Renault Megane RS lub Audi A5 S-line.

Wypożycz samochód od razu po wyjściu z lotniska

Najlepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie samochodu sportowego jeszcze przed rozpoczęciem podróży samolotem. W ten sposób możesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie model będzie czekał już w pełni gotowy do jazdy.
Jednak doskonała lokalizacja wypożyczalnia samochodów sportowych Lotnisko Balice umożliwia Ci skorzystanie z naszych usług nawet na ostatnią chwilę. Szczególnie może okazać się to pomocne, jeżeli Twój umówiony wcześniej transport zawiódł i nie wiesz, w jaki sposób możesz rozwiązać kryzysową sytuację.
Jeżeli masz podobny problem, a jesteś w innym mieście w Polsce, sprawdź, czy nie znajdziesz tam naszego salonu. Zapoznaj się z ofertą naszych samochodów sportowych i wybierz model idealny dla Ciebie.

Proste poruszanie się po stronie internetowej wypożyczalni

Obawiasz się, że wypożyczenie samochodu jest trudne? Zapewniamy, że poruszanie się po naszej stronie internetowej jest proste, szybkie oraz intuicyjne. Wystarczy, że wybierzesz swój wymarzony model. Możesz skorzystać z obsługi wielu punktów, które znajdują się na terenie Polski. Następnie pokierujemy Cię przez wszystkie kolejne punkty aż do rezerwacji Twojego samochodu.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Ile kosztuje wynajem auta sportowego na Lotnisku Balice?

Wynajem samochodu sportowego na Lotnisku Balice w ANSCars może kosztować nawet 350zł za dobę!
Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym cennikiem, zachęcamy do przejścia do naszego panelu rezerwacyjnego

Ile wynosi kaucja za wynajem sportowego samochodu?

Kaucja za wynajem samochodu sportowego to kwota, jaką należy zapłacić w momencie wynajmu. Kwota ta jest potrzebna, aby pokryć ewentualne szkody, jakie mogą powstać podczas użytkowania pojazdu. Kaucja zwykle wynosi 1000 złotych.

Czy samochód jest ubezpieczony?

Tak, wszystkie samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Lotnisko Balice posiadają ubezpieczenie w zakresie OC i AC. Pamiętać należy jednak, że udział własny w skodzie wynosi do 10 000zł. 

Kto może wynająć samochód sportowy?

Samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Lotnisko Balice dostępne są na wynajem dla każdej osoby posiadającej prawo jazdy ważne na terytorium Polski od co najmniej 3 lat. Kierowca, który decyduje się na wynajem samochodu sportowego w ANSCars dodatkowo musi mieć ukończone 24 lata. W przypadku gdy wiek jest niższy, możemy zarządać dodatkowego zabezpieczenia w postaci depozytu (kaucji).

Czy samochodem sportowym z Wypożyczalni mogę jechać na tor?

Nie. Zarówno umowa ubezpieczenia, jak i umowa zawarta z Wynajmującym tego zabrania. Samochód z Wypożyczalni może być używany jedynie na drogach publicznych z zachowaniem przepisów Prawa o ruchu drogowym.

Sprawdź możliwość wynajmu aut sportowych w innych miastach. Dowieziemy samochód dla Ciebie pod same drzwi.