Wypożyczalnia samochodów sportowych Lotnisko Jasionka

Rzeszów to miasto przyjazne turystom. Możesz wybrać się tutaj na kilkudniowy urlop. Jest to również miejsce, gdzie odbywają się rozmaite spotkania biznesowe. Niezależnie od celu Twojej wizyty, możesz podnieść jej komfort. Wystarczy, że wynajmiesz samochód sportowy na kilka dni, które spędzasz na miejscu. Oddział ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Lotnisko Jasionka oferuje obsługę 24h na dobę po uprzedniej rezerwacji samochodu.

Audi RS3

od 390zł za 24h!

Mercedes A45s AMG

od 350zł za 24h!

Ford Mustang GT

od 300zł za 24h!

toyota gr supra wynajem wypozyczalnia aut sportowych

Oszczędzaj czas i pieniądze

Wypożyczalnia samochodów sportowych Rzeszów —Lotnisko Jesionka zapewnia oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz cieszyć się z pobytu bez konieczności dodatkowych formalności. Wybierz, gdzie chcesz odebrać auto. Niezależnie od tego, czy wybór padnie na Ford Mustang GT czy Audi RS3, możesz mieć konkretny model w wybranym przez siebie czasie i miejscu.
To Ty decydujesz, jak długo chcesz użytkować auto. Płacisz wyłącznie za ten okres. Nie musisz ponosić dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem sportowego samochodu. 

To my zajmujemy się wszystkim. Otrzymujesz pojazd z kompletnym ubezpieczeniem:
• OC
• AC
• NNW
• Assistance

Przekonaj się, że wynajem samochodu sportowego jest prosty

Zastanawiasz się, czy wynajem sportowego samochodu nie będzie zbyt skomplikowany? 

Zapewniamy, że jest to łatwiejsze niż rezerwacja pokoju w hotelu. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i wybrać doskonały model dla siebie. Następnie pozostaje kilka szczegółów. Po wypełnieniu niezbędnych informacji pozostaje Ci wyłącznie radość z jazdy.
Nie planujesz wyjazdu do Rzeszowa, ale masz ochotę na sportową jazdę? Zapoznaj się z nasza ofertą dotyczącą innych miast i przekonaj się, że jesteśmy niemalże w każdym zakątku Polski.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Ile wynosi kaucja za wynajem sportowego samochodu?

Kaucja za wynajem samochodu sportowego to kwota, jaką należy zapłacić w momencie wynajmu. Kwota ta jest potrzebna, aby pokryć ewentualne szkody, jakie mogą powstać podczas użytkowania pojazdu. Kaucja zwykle wynosi 1000 złotych.

Czy samochód jest ubezpieczony?

Tak, wszystkie samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Lotnisko Jasionka posiadają ubezpieczenie w zakresie OC i AC. Pamiętać należy jednak, że udział własny w skodzie wynosi do 10 000zł. 

Kto może wynająć samochód sportowy?

Samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Lotnisko Jasionka dostępne są na wynajem dla każdej osoby posiadającej prawo jazdy ważne na terytorium Polski od co najmniej 3 lat. Kierowca, który decyduje się na wynajem samochodu sportowego w ANSCars dodatkowo musi mieć ukończone 24 lata. W przypadku gdy wiek jest niższy, możemy zarządać dodatkowego zabezpieczenia w postaci depozytu (kaucji).

Czy samochodem sportowym z Wypożyczalni mogę jechać na tor?

Nie. Zarówno umowa ubezpieczenia, jak i umowa zawarta z Wynajmującym tego zabrania. Samochód z Wypożyczalni może być używany jedynie na drogach publicznych z zachowaniem przepisów Prawa o ruchu drogowym.

Sprawdź możliwość wynajmu aut sportowych w innych miastach. Tutaj dowieziemy samochód dla Ciebie pod same drzwi.