Wypożyczalnia samochodów sportowych Lotnisko Pyrzowice

Wypożyczalnia samochodów sportowych Katowice — Lotnisko Pyrzowice

Wypożyczalnia samochodów sportowych zlokalizowana w pobliżu lotniska to marzenie niejednego podróżnego. 

Chcesz mieć pewność, że po wylądowaniu wynajmiesz auto na kilka godzin, dni lub tygodni? Zapoznaj się z naszą ofertą modeli.

Audi RS3

od 390zł za 24h!

Mercedes A45s AMG

od 350zł za 24h!

Ford Mustang GT

od 300zł za 24h!

Toyota GR Supra

Skorzystaj z wygodnej opcji poruszania się po mieście

Jeżeli przyjeżdżasz do Katowic na kilka dni, możesz wybierać spośród wielu opcji transportu. Zdecydowana większość z nich jest tańsza i wygodniejsza od jazdy samochodem. Dlatego możesz znaleźć się w mieście dzięki zbiorowemu transportowi, a na miejscu wynająć sportowy samochód. Dzięki temu oszczędzisz bardzo dużo czasu podczas podróży.
Chcesz poruszać się po mieście w sportowym stylu? Postaw na Toyote Supra GR lub Audi RS3. Każdy z tych modeli rozpędza się od 0 do 100 km/h w mniej niż 5 sekund i zapewnia doskonałe przeżycia. Idealne auto do zwiedzania miasta to sportowy klasyk.

Przekonaj się, jakie emocje towarzyszą sportowej jeździe

Chcesz wiedzieć, jakie to uczucie cieszyć się ze sportowej jazdy?

Chcesz poczuć przyspieszenie i posłuchać pomruku silnika? Dzięki wypożyczalni samochodów sportowych w Katowicach — Lotnisko Pyrzowice masz możliwość doświadczyć tych emocji.
Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i zarezerwujesz model dla siebie. Gwarantujemy, że wszystkie nasze samochody są doskonale dopasowane do warunków. Możesz poruszać się dokładnie w taki sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada. Sprawdź również oferty w innych miastach, gdzie posiadamy nasze salony.

Lotnisko Katowice - Pyrzowice

Lotnisko Pyrzowice, znane również jako Port Lotniczy Katowice, jest największym lotniskiem w województwie śląskim w Polsce. Znajduje się w miejscowości Pyrzowice, około 30 km na zachód od Katowic. Lotnisko obsługuje różnego rodzaju loty, w tym krajowe, międzynarodowe oraz czarterowe. Posiada jeden terminal pasażerski, w którym znajdują się liczne sklepy, restauracje i punkty usługowe. 

Lotnisko Pyrzowice jest ważnym węzłem komunikacyjnym na mapie Polski, łącząc region Śląska z innymi miastami i krajami.

Dojazd do lotniska Pyrzowice możliwy jest za pomocą wielu różnych środków transportu. Najszybszym sposobem jest podróż samochodem, którą można zorganizować dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg w regionie. Lotnisko znajduje się przy autostradzie A4, która łączy Katowice z Krakowem, dzięki czemu dojazd z tych miast jest szybki i wygodny. Warto zatem skorzystać z opcji wynajmu samochodu na Lotnisku Pyrzowice w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Lotnisko Pyrzowice​.
Inną opcją jest dojazd komunikacją miejską, dzięki której można dotrzeć do lotniska autobusem lub pociągiem. Szczegółowe informacje na temat dojazdu można znaleźć na stronie internetowej lotniska lub uzyskać w biurze obsługi pasażerów na lotnisku.

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Ile wynosi kaucja za wynajem sportowego samochodu?

Kaucja za wynajem samochodu sportowego to kwota, jaką należy zapłacić w momencie wynajmu. Kwota ta jest potrzebna, aby pokryć ewentualne szkody, jakie mogą powstać podczas użytkowania pojazdu. Kaucja zwykle wynosi 1000 złotych.

Czy samochód jest ubezpieczony?

Tak, wszystkie samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Lotnisko Pyrzowice posiadają ubezpieczenie w zakresie OC i AC. Pamiętać należy jednak, że udział własny w skodzie wynosi do 10 000zł. 

Kto może wynająć samochód sportowy?

Samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Lotnisko Pyrzowice dostępne są na wynajem dla każdej osoby posiadającej prawo jazdy ważne na terytorium Polski od co najmniej 3 lat. Kierowca, który decyduje się na wynajem samochodu sportowego w ANSCars dodatkowo musi mieć ukończone 24 lata. W przypadku gdy wiek jest niższy, możemy zażądać dodatkowego zabezpieczenia w postaci depozytu (kaucji).

Czy samochodem sportowym z Wypożyczalni mogę jechać na tor?

Nie. Zarówno umowa ubezpieczenia, jak i umowa zawarta z Wynajmującym tego zabrania. Samochód z Wypożyczalni może być używany jedynie na drogach publicznych z zachowaniem przepisów Prawa o ruchu drogowym.

Sprawdź możliwość wynajmu aut sportowych w innych miastach. Tutaj dowieziemy samochód dla Ciebie pod same drzwi.