WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SPORTOWYCH
NOWY SĄCZ

Chcesz poczuć moc i przyśpieszenie jakiego nie doświadczysz w cywilnym samochodzie lub zastanawiasz się nad wynajmem samochodu na weekend? 

Sprawdź naszą ofertę na wynajem samochodu sportowego w Nowym Sączu i już dziś zarezerwuj on-line jeden z naszych sportowych modeli!
Przekonaj się, jakie to jest proste!

Wypożyczalnia samochodów sportowych Nowy Sącz — przekonaj się, jakie to proste

Najlepsze auta sportowe na wynajem w Nowym Sączu

Audi RS3

od 390zł za 24h!

Mercedes A45s AMG

od 350zł za 24h!

Ford Mustang GT

od 300zł za 24h!

Toyota Supra GR

od 350zł za 24h!

BMW M240i

od 350zł za 24h!

Audi RS3

od 300zł za 24h!

3 powody dla których warto skorzystać z naszej Wypożyczalni.

  1. Po co kupować browar by napić się piwa? Auto sportowe to ogromne koszty zakupu i utrzymania. Dzięki nam możesz co jakiś czas mieć przyjemność i testować różne modele nie martwiąc się o nic.
  2. Auto do ślubu? ANSCars. Auto na wycieczkę? ANSCars. Auto na wakacje? ANSCars. Auto na co dzień? ANSCars. Tak! Mamy auta na każdą okazję.
  3. Gwarantujemy wzorową obsługę i w 100% sprawne samochody, objęte pełnym ubezpieczeniem. 
toyota gr supra wynajem wypozyczalnia aut sportowych

Wynajem samochodów sportowych Nowy Sącz — dlaczego jest to najbardziej opłacalna opcja?

Wynajmując samochód sportowy zdejmujesz z siebie obowiązek cyklicznych opłat za jego posiadanie.

Mowa tutaj m.in. o obowiązkowym ubezpieczeniu OC. Jeżeli chcesz posiadać pełny pakiet: ubezpieczenia OC; ubezpieczenia AC; Assistance;  NNW,
Musisz wydać znacznie więcej pieniędzy. My oferujemy Ci możliwość przejażdżki luksusowym autem w komfortowej cenie. Dzięki temu nie musisz przejmować się drożejącymi składkami lub miesięcznym abonamentem na parking. Skup się na przyjemności, a obowiązki pozostaw nam.

Luksusowe samochody sportowe w wersji premium

W naszej Wypożyczalni aut sportowych w Nowym Sączu możesz znaleźć luksusowe samochody sportowe. Interesuje Cię kultowy Ford Mustang? Może chcesz sprawdzić, jak dobrze trzyma się jezdni BMW M240i G42? Skontaktuj się z nami i wybierz auto, które będzie spełnieniem Twoich marzeń. Każdy z naszych samochodów posiada wyposażenie, które sprawia, że są to produkty w wersji Premium.
Wybierasz się na dłuższą przejażdżkę lub mieszkasz nieco dalej? Sprawdź nasze inne salony, które znajdują się w wielu miastach na terenie Polski. Zapewniamy, że bez problemu znajdziesz punkt, który znajduje się w idealnej odległości od Twojego domu. Dostarczymy Ci wypożyczone auto prosto pod drzwi.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Ile wynosi kaucja za wynajem sportowego samochodu?

Kaucja za wynajem samochodu sportowego to kwota, jaką należy zapłacić w momencie wynajmu. Kwota ta jest potrzebna, aby pokryć ewentualne szkody, jakie mogą powstać podczas użytkowania pojazdu. Kaucja zwykle wynosi 1000 złotych.

Czy samochód jest ubezpieczony?

Tak, wszystkie samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Nowy Sącz posiadają ubezpieczenie w zakresie OC i AC. Pamiętać należy jednak, że udział własny w skodzie wynosi do 10 000zł. 

Kto może wynająć samochód sportowy?

Samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Nowy Sącz dostępne są na wynajem dla każdej osoby posiadającej prawo jazdy ważne na terytorium Polski od co najmniej 3 lat. Kierowca, który decyduje się na wynajem samochodu sportowego w ANSCars dodatkowo musi mieć ukończone 24 lata. W przypadku gdy wiek jest niższy, możemy zarządać dodatkowego zabezpieczenia w postaci depozytu (kaucji).

Czy samochodem sportowym z Wypożyczalni mogę jechać na tor?

Nie. Zarówno umowa ubezpieczenia, jak i umowa zawarta z Wynajmującym tego zabrania. Samochód z Wypożyczalni może być używany jedynie na drogach publicznych z zachowaniem przepisów Prawa o ruchu drogowym.

Sprawdź możliwość wynajmu aut sportowych w innych miastach. Tutaj dowieziemy samochód dla Ciebie pod same drzwi.