WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SPORTOWYCH
NOWY TARG

Wypożyczalnia samochodów sportowych Nowy Targ — zajmiemy się wszystkim, co jest dla Ciebie ważne.

Luksusowe samochody sportowe charakteryzują się wyjątkową dbałością o detale. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze auta niezmiennie cieszyły klientów, którzy siadają za ich kierownicami. Dlatego jesteśmy przekonani, że dzięki naszej wypożyczalnia samochodów sportowych Nowy Targ spełnisz swoje marzenia.

Najlepsze auta sportowe na wynajem w Nowym Targu

Audi RS3

od 390zł za 24h!

Mercedes A45s AMG

od 350zł za 24h!

Ford Mustang GT

od 300zł za 24h!

Toyota Supra GR

od 350zł za 24h!

BMW M240i

od 350zł za 24h!

Audi RS3

od 300zł za 24h!

3 powody dla których warto skorzystać z naszej Wypożyczalni.

  1. Po co kupować browar by napić się piwa? Auto sportowe to ogromne koszty zakupu i utrzymania. Dzięki nam możesz co jakiś czas mieć przyjemność i testować różne modele nie martwiąc się o nic.
  2. Auto do ślubu? ANSCars. Auto na wycieczkę? ANSCars. Auto na wakacje? ANSCars. Auto na co dzień? ANSCars. Tak! Mamy auta na każdą okazję.
  3. Gwarantujemy wzorową obsługę i w 100% sprawne samochody, objęte pełnym ubezpieczeniem. 
mercedes a45s amg wynajem krakow wypozyczalnia samochodoow sportowych

Bezproblemowy odbiór samochodu.

Jako wypożyczalnia samochodów posiadamy wiele punktów na mapie Polski. Tutaj możesz sprawdzić, gdzie nas znajdziesz. Jednak nie musisz przyjeżdżać do naszego salonu, żeby móc cieszyć się komfortową jazdą sportowym autem. Wystarczy, że zarezerwujesz odpowiedni model przez naszą stronę internetową. My zadbamy, żeby w wyznaczonym terminie znalazł się on pod Twoimi drzwiami, odpowiednio przygotowany do jazdy.
Zastanawiasz się jaki samochód sportowy będzie najlepszy? 

Możesz wybierać spośród kultowych modeli, jak Audi RS3 czy Ford Mustang GT. Wszystkie nasze auta są dostosowane do sportowych wymagań klientów i z pewnością zrobią wrażenie na drodze.

Luksusowa sportowa jazda

Sportowy samochód to nie tylko wygląd. To również doskonała przyczepność, możliwość szybkiej jazdy i pięknie brzmiący silnik. Lubisz wsłuchiwać się w jego odgłosy? W takim razie polecamy Ci Ford Mustang GT, którego pomruk ekscytuje każdego wielbiciela szybkich samochodów.
Luksusowa jazda autami premium to również pełne bezpieczeństwo. Wszystkie samochody w wypożyczalnia samochodów sportowych Nowy Targ posiadają aktualny przegląd i są dokładnie sprawdzane przed każdą jazdą. Dla Ciebie pozostaje pełna przyjemność z wycieczki.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Ile wynosi kaucja za wynajem sportowego samochodu?

Kaucja za wynajem samochodu sportowego to kwota, jaką należy zapłacić w momencie wynajmu. Kwota ta jest potrzebna, aby pokryć ewentualne szkody, jakie mogą powstać podczas użytkowania pojazdu. Kaucja zwykle wynosi 1000 złotych.

Czy samochód jest ubezpieczony?

Tak, wszystkie samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Nowy Targ posiadają ubezpieczenie w zakresie OC i AC. Pamiętać należy jednak, że udział własny w skodzie wynosi do 10 000zł. 

Kto może wynająć samochód sportowy?

Samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Nowy Targ dostępne są na wynajem dla każdej osoby posiadającej prawo jazdy ważne na terytorium Polski od co najmniej 3 lat. Kierowca, który decyduje się na wynajem samochodu sportowego w ANSCars dodatkowo musi mieć ukończone 24 lata. W przypadku gdy wiek jest niższy, możemy zarządać dodatkowego zabezpieczenia w postaci depozytu (kaucji).

Czy samochodem sportowym z Wypożyczalni mogę jechać na tor?

Nie. Zarówno umowa ubezpieczenia, jak i umowa zawarta z Wynajmującym tego zabrania. Samochód z Wypożyczalni może być używany jedynie na drogach publicznych z zachowaniem przepisów Prawa o ruchu drogowym.

Sprawdź możliwość wynajmu aut sportowych w innych miastach. Tutaj dowieziemy samochód dla Ciebie pod same drzwi.