WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SPORTOWYCH OLKUSZ

Wynajem samochodów sportowych na kilka dni staje się coraz bardziej popularny. Obecnie, kiedy zakup nowego auta i jego utrzymanie przestają być opłacalne, taka opcja wydaje się bardzo atrakcyjna dla wielu użytkowników. Zależy Ci na oszczędności, przy jednoczesnej radości z jazdy? Sprawdź naszą ofertę aut luksusowych.

Samochody sportowe na wynajem w Olkuszu

W Olkuszu znajdziesz jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów sportowych w kraju. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta oraz chęć możliwie najlepszego doboru auta do tymczasowego właściciela. Zastanawiasz się, czym charakteryzują się nasze modele?

ANScars Najlepsza Wypożyczalnia samochodów sportowych Olkusz

Najpopularniejsze samochody sportowe na wynajem w Olkuszu

Audi RS3

od 390zł za 24h!

Mercedes A45s AMG

od 350zł za 24h!

Ford Mustang GT

od 300zł za 24h!

Docenisz dynamikę jazdy

Dynamika jazdy to element, który zdecydowanie wyróżnia sportowe samochody. Od razu po pierwszych kilometrach przekonasz się, jak wiele może zmienić się dzięki delikatnemu dotknięciu gazu. Nasze modele reagują nawet na najmniejsze zmiany i dostosowują się do Twoich oczekiwań.

ford mustang cabrio wynajem
Ford Mustang GT
Wypożyczalnia samochodów sportowych Olkusz
Audi RS3 8Y

Dowiesz się, czym jest prawdziwe przyspieszenie

Masz okazję przejechać się Audi RS3 8Y. Poczujesz w nim, co oznacza prawdziwe przyspieszenie. Dowiesz się, jak szybko możesz pozostawić wszystkich w tyle. Zdarzyło Ci się prowadzić samochód, który do 100 km/h rozpędza się w 4 sekundy? Przekonaj się, jakie to jest ekscytujące. Wypożyczając nasze samochody masz pewność, że wszystkie układy działają dokładnie tak, jak powinny. Nie ma tutaj miejsca na niewłaściwe serwisowanie lub niedokładność podczas kontroli pojazdu.

Poczujesz, jak dobrze samochód trzyma się drogi

Zdarzyło Ci się wchodzić w zakręt z dużą prędkością? Czy Twój samochód trzymał się nawierzchni w satysfakcjonującym dla Ciebie stopniu? Samochody sportowe z naszej wypożyczalni zapewniają Ci doskonałą przyczepność i możliwość pokonywania zakrętów. Możesz docenić to szczególnie w rejonach górskich, na licznych serpentynach. Chcesz dowiedzieć się, gdzie jeszcze znajdują się nasze salony? Sprawdź na naszej stronie.

bmw m240i wynajem aut sportowych krakow
BMW M240i G42

Ile wynosi kaucja za wynajem sportowego samochodu?

Kaucja za wynajem samochodu sportowego to kwota, jaką należy zapłacić w momencie wynajmu. Kwota ta jest potrzebna, aby pokryć ewentualne szkody, jakie mogą powstać podczas użytkowania pojazdu. Kaucja zwykle wynosi 1000 złotych.

Czy samochód jest ubezpieczony?

Tak, wszystkie samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Olkusz posiadają ubezpieczenie w zakresie OC i AC. Pamiętać należy jednak, że udział własny w skodzie wynosi do 10 000zł. 

Kto może wynająć samochód sportowy?

Samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych dostępne są na wynajem dla każdej osoby posiadającej prawo jazdy ważne na terytorium Polski od co najmniej 3 lat. Kierowca, który decyduje się na wynajem samochodu sportowego w ANSCars dodatkowo musi mieć ukończone 24 lata. W przypadku gdy wiek jest niższy, możemy zażądać dodatkowego zabezpieczenia w postaci depozytu (kaucji).

Czy samochodem sportowym z Wypożyczalni mogę jechać na tor?

Nie. Zarówno umowa ubezpieczenia, jak i umowa zawarta z Wynajmującym tego zabrania. Samochód z Wypożyczalni może być używany jedynie na drogach publicznych z zachowaniem przepisów Prawa o ruchu drogowym.

ANSCARS WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SPORTOWYCH OLKUSZ DZIAŁA W WIELU MIASTACH SPRAWDŹ NASZE ODDZIAŁY