WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SPORTOWYCH
OŚWIĘCIM

Samochody sportowe charakteryzują się ponadprzeciętnym silnikiem oraz wyposażeniem. Ich układ hamulcowy jest zazwyczaj dużo lepszy niż w standardowych autach osobowych. Dodatkowo możliwe jest osiąganie prędkości 100 km/h w mniej niż 5 sekund. Wszystkie te elementy składają się na poczucie luksusu oraz wygodę podczas jazdy.

Sprawdź naszą ofertę na wynajem samochodu sportowego w Oświęcimiu i już dziś zarezerwuj on-line jeden z naszych sportowych modeli!
Przekonaj się, jakie to jest proste!

Wypożyczalnia samochodów sportowych Oświęcim — sportowa wygoda na drodze

Najlepsze auta sportowe na wynajem w Oświęcimiu

Audi RS3

od 390zł za 24h!

Mercedes A45s AMG

od 350zł za 24h!

Ford Mustang GT

od 300zł za 24h!

Toyota Supra GR

od 350zł za 24h!

BMW M240i

od 350zł za 24h!

Audi RS3

od 300zł za 24h!

toyota gr supra wynajem wypozyczalnia aut sportowych

Wypożyczalnia samochodów sportowych, która dba o Twoje bezpieczeństwo

Jadąc samochodem sportowym chcesz mieć pewność, że wszyscy są w pełni bezpieczni. Biorąc pod uwagę prędkości, jakie mogą rozwijać nasze samochody, stawiamy sobie za cel nadrzędny dbanie o ich stan techniczny.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na Renault Megane RS, BMW M4 czy inny z naszych modeli, wszystkie układy będą dokładnie sprawdzone. Na wypadek jakichkolwiek problemów na trasie zapewniamy pełne wsparcie dzięki kompletowi ubezpieczeń komunikacyjnych.

Klienci zaufali nam już w wielu polskich miastach

Wypożyczalnia samochodów sportowych Oświęcim jest jednym z punktów dużej grupy salonów. Jesteśmy dostępni w wielu miastach w Polsce. Wszędzie możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów. Zależy Ci na konkretnym modelu? Sprawdź, czy posiadamy go w swojej bazie. Możesz zarezerwować auto na kilka godzin, dni, a nawet tygodni. Wszystko jest uzależnione i dopasowane do Twoich potrzeb.
Potrzebujesz samochodu na wakacje? Spokojnie, zajmiemy się tym. Chcesz poruszać się luksusowym modelem na co dzień? Również możemy o to zadbać. Sprawdź spis naszych salonów i wybierz ten, który znajduje się najbliżej Ciebie.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Ile wynosi kaucja za wynajem sportowego samochodu?

Kaucja za wynajem samochodu sportowego to kwota, jaką należy zapłacić w momencie wynajmu. Kwota ta jest potrzebna, aby pokryć ewentualne szkody, jakie mogą powstać podczas użytkowania pojazdu. Kaucja zwykle wynosi 1000 złotych.

Czy samochód jest ubezpieczony?

Tak, wszystkie samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Oświęcim posiadają ubezpieczenie w zakresie OC i AC. Pamiętać należy jednak, że udział własny w skodzie wynosi do 10 000zł. 

Kto może wynająć samochód sportowy?

Samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Oświęcim dostępne są na wynajem dla każdej osoby posiadającej prawo jazdy ważne na terytorium Polski od co najmniej 3 lat. Kierowca, który decyduje się na wynajem samochodu sportowego w ANSCars dodatkowo musi mieć ukończone 24 lata. W przypadku gdy wiek jest niższy, możemy zarządać dodatkowego zabezpieczenia w postaci depozytu (kaucji).

Czy samochodem sportowym z Wypożyczalni mogę jechać na tor?

Nie. Zarówno umowa ubezpieczenia, jak i umowa zawarta z Wynajmującym tego zabrania. Samochód z Wypożyczalni może być używany jedynie na drogach publicznych z zachowaniem przepisów Prawa o ruchu drogowym.

Sprawdź możliwość wynajmu aut sportowych w innych miastach. Tutaj dowieziemy samochód dla Ciebie pod same drzwi.