WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SPORTOWYCH
PRZEMYŚL

Wypożyczalnia samochodów sportowych Przemyśl umożliwia wybór spośród wielu odstępnych modeli. Niezależnie od Twoich preferencji, jesteśmy pewni, że znajdziemy wspólnie rozwiązanie. Sprawdź, czego możesz oczekiwać od naszych samochodów sportowych na wynajem.

Wypożyczalnia samochodów sportowych Przemyśl — wybierz model dla siebie

Toyota Supra GR

od 350zł za 24h!

Audi RS3

od 390zł za 24h!

Ford Mustang GT

od 300zł za 24h!

BMW M240i

od 350zł za 24h!

Audi RS3

od 300zł za 24h!

Mercedes A45s AMG

od 350zł za 24h!

Przyspieszenie do 100 km/h w mniej niż 5 sekund

Każdy samochód sportowy kojarzony jest przede wszystkim z prędkością. Możesz pokonywać znaczne odległości w czasie, który do tej pory byłby niemożliwy. 

Chcemy zapewnić Ci możliwie najlepsze doznania. Dlatego wszystkie nasze modele rozpędzają się od 0 do 100 km/h w mniej niż 5 sekund. Najlepszym tego przykładem jest Audi RS3 8Y .

Płynna jazda dzięki automatycznej skrzyni biegów

Sportowy samochód to nie tylko prędkość, ale również płynna i wygodna jazda. Jeżeli chcesz poczuć się jakbyś delikatnie płynął przez kolejne kilometry, wypożycz u nas auto z automatyczną skrzynią biegów. W ten sposób nie musisz martwić się o skoki. Komputer zrobi wszystko za Ciebie. Tobie pozostaje cieszyć się z jazdy.

Wypożyczalnia samochodów sportowych Przemyśl nie jest naszym jedynym punktem. Zależy Ci na konkretnym modelu, ale trasa jest zbyt długa? Sprawdź nasze inne salony. W jednym z nich znajdziesz unikalną Toyotę GR Supra. Samochód, który jest marzeniem niejednego fana motoryzacji i wysokich prędkości. Wystarczy, że zajrzysz na naszą stronę internetową i przejrzysz oferty innych oddziałów, które są rozmieszczone na terenie Polski.

bmw m240i wynajem aut sportowych krakow

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Ile wynosi kaucja za wynajem sportowego samochodu?

Kaucja za wynajem samochodu sportowego to kwota, jaką należy zapłacić w momencie wynajmu. Kwota ta jest potrzebna, aby pokryć ewentualne szkody, jakie mogą powstać podczas użytkowania pojazdu. Kaucja zwykle wynosi 1000 złotych.

Czy samochód jest ubezpieczony?

Tak, wszystkie samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Przemyśl posiadają ubezpieczenie w zakresie OC i AC. Pamiętać należy jednak, że udział własny w skodzie wynosi do 10 000zł. 

Kto może wynająć samochód sportowy?

Samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Przemyśl dostępne są na wynajem dla każdej osoby posiadającej prawo jazdy ważne na terytorium Polski od co najmniej 3 lat. Kierowca, który decyduje się na wynajem samochodu sportowego w ANSCars dodatkowo musi mieć ukończone 24 lata. W przypadku gdy wiek jest niższy, możemy zarządać dodatkowego zabezpieczenia w postaci depozytu (kaucji).

Czy samochodem sportowym z Wypożyczalni mogę jechać na tor?

Nie. Zarówno umowa ubezpieczenia, jak i umowa zawarta z Wynajmującym tego zabrania. Samochód z Wypożyczalni może być używany jedynie na drogach publicznych z zachowaniem przepisów Prawa o ruchu drogowym.

Sprawdź możliwość wynajmu aut sportowych w innych miastach. Tutaj dowieziemy samochód dla Ciebie pod same drzwi.