WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SPORTOWYCH TARNÓW

Wynajem samochodów sportowych na kilka dni staje się coraz bardziej popularny. Obecnie, kiedy zakup nowego auta i jego utrzymanie przestają być opłacalne, taka opcja wydaje się bardzo atrakcyjna dla wielu użytkowników. Zależy Ci na oszczędności, przy jednoczesnej radości z jazdy? Sprawdź naszą ofertę aut luksusowych.

Samochody sportowe na wynajem w Tarnowie

W naszych salonach ANSCars znajdziesz najbardziej popularne modele aut, np. Mustang GT lub Audi RS3. Mamy również mniej typowe, jak Renault Megane RS, które zaskakuje swoją mocą. Niezależnie od modelu, wszystkie samochodu sportowe w Tarnowie rozpędzają się do 100 km/h w ok. 5s. Taki wynik jest możliwy dzięki połączeniu mocnego silnika z doskonałymi jednostkami, które go wspomagają. Dlaczego samochód sportowy, a nie osobowy? Przede wszystkim ze względu na radość z jazdy. Jeżeli chcesz poczuć, że masz pełną kontrolę nad autem, a droga stoi przed Tobą otworem, nie ma lepszego modelu niż Mercedes A45s.

ANScars Najlepsza Wypożyczalnia samochodów sportowych Tarnów

Najpopularniejsze samochody sportowe na wynajem w Tarnowie

Audi RS3

od 390zł za 24h!

Mercedes A45s AMG

od 350zł za 24h!

Ford Mustang GT

od 300zł za 24h!

Czy wypożyczenie samochodu sportowego pozwala zaoszczędzić pieniądze?​

Chcesz zaoszczędzić pieniądze? Możesz to zrobić dzięki wypożyczeniu samochodu sportowego. Jeżeli na co dzień nie korzystasz z auta, może on generować tylko niepotrzebne straty. Opłaty za przeglądy i wszystkie ubezpieczenia to ogromny wydatek. Szczególnie, jeżeli porównasz to do czasu użytkowania sprzętu. Dodatkowo, jeżeli samochó stoi przez dłuższy czas, istnieje ryzyko wystąpienia usterki.

Dlatego proponujemy Ci rozwiązanie, które pomoże Ci oszczędzić. Wynajmujesz samochód wyłącznie wtedy, kiedy go rzeczywiście potrzebujesz. Dłuższy wyjazd, specjalna okazja? Żaden problem. Otrzymujesz model z pełnym ubezpieczeniem oraz sportowym wyposażeniem.

Chcesz sprawdzić, gdzie jeszcze jesteśmy dostępni? Zajrzyj na naszą stronę.

Gdzie znajduje się siedziba ANSCars Tarnowie?

Nasze biuro Wypożyczalni samochodów sportowych Tarnów mieści się przy ul. T. Kościuszki 37A, tuż obok biura D&E Uber, Bolt, FreeNow Partner Kraków.

Ile wynosi kaucja za wynajem sportowego samochodu?

Kaucja za wynajem samochodu sportowego to kwota, jaką należy zapłacić w momencie wynajmu. Kwota ta jest potrzebna, aby pokryć ewentualne szkody, jakie mogą powstać podczas użytkowania pojazdu. Kaucja zwykle wynosi 1000 złotych.

Czy samochód jest ubezpieczony?

Tak, wszystkie samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Tarnów posiadają ubezpieczenie w zakresie OC i AC. Pamiętać należy jednak, że udział własny w skodzie wynosi do 10 000zł. 

Kto może wynająć samochód sportowy?

Samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych dostępne są na wynajem dla każdej osoby posiadającej prawo jazdy ważne na terytorium Polski od co najmniej 3 lat. Kierowca, który decyduje się na wynajem samochodu sportowego w ANSCars dodatkowo musi mieć ukończone 24 lata. W przypadku gdy wiek jest niższy, możemy zażądać dodatkowego zabezpieczenia w postaci depozytu (kaucji).

Czy samochodem sportowym z Wypożyczalni mogę jechać na tor?

Nie. Zarówno umowa ubezpieczenia, jak i umowa zawarta z Wynajmującym tego zabrania. Samochód z Wypożyczalni może być używany jedynie na drogach publicznych z zachowaniem przepisów Prawa o ruchu drogowym.

ANSCARS WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SPORTOWYCH TARNÓW DZIAŁA W WIELU MIASTACH SPRAWDŹ NASZE ODDZIAŁY