WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SPORTOWYCH ZAKOPANE

Zakopane i okolica to wyjątkowo wymagające tereny. Jeżeli mieszkasz w pobliżu lub wybierasz się tutaj na wakacje, Twój samochód musi być na to gotowy. Wynajmij auto sportowe i ciesz się mocą silnika, który ułatwi Ci każdy podjazd.

Wypożycz samochód sportowy i wybierz się w góry

Zajrzyj do naszego salonu ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Zakopane i wynajmij samochód na podróż w góry. Zastanawiasz się, czego potrzebujesz, żeby czuć się bezpiecznie? Przede wszystkim mocnego silnika, który ułatwi Ci wszystkie strome podjazdy. Niezbędne są również hamulce w doskonałym stanie. Takie połączenie gwarantuje Ci spokojną jazdę po okolicach Zakopanego.

Możesz postawić na klasyczne sportowe brzmienie BMW M240i, w którym docenisz płynność jazdy i to, jak dobrze trzyma się jezdni. Dobrym wyborem będzie również Ford Focus RS. Dzięki niewielkim rozmiarom zmieścisz się w każdą uliczkę i zaparkujesz tam, gdzie inne auto nie ma szans.

ANScars Najlepsza Wypożyczalnia samochodów sportowych Zakopane

Najpopularniejsze samochody sportowe na wynajem w Zakopanem

Audi RS3

od 390zł za 24h!

Mercedes A45s AMG

od 350zł za 24h!

Ford Mustang GT

od 300zł za 24h!

Nie zwlekaj! Zarezerwuj samochód sportowy z dostawą on-line!

ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Zakopane, to innowacyjna firma wychodząca naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Jako jedyni oferujemy możliwość rezerwacji samochodu sportowego on-line 24h na dobę oraz dostawę samochodu pod wskazany adres!

Wynajmij samochód sportowy na miejscu

Dojazd do Zakopanego z większości części Polski jest bardzo prosty. Wiele busów i pociągów dowiezie Cię do stolicy Tatr. Inaczej sprawa wygląda na miejscu. Tutaj potrzebujesz samochodu, jeżeli zależy Ci na komfortowym poruszaniu się i dotarciu do celu.

Jeżeli wybierasz się na wakacje w Tatry, zamów u nas samochód sportowy na wynajem w Zakopanem. Możesz dotrzeć na miejsce innym środkiem transportu, a tutaj poruszać się wypożyczonym autem. W ten sposób połączysz oszczędność na trasie z wygodą na miejscu.

Chcesz wypożyczyć samochód przed wyjazdem? Sprawdź, gdzie jeszcze znajdują się nasze salony.

Gdzie znajduje się siedziba ANSCars Zakopanem?

Nasz oddział Wypożyczalni samochodów sportowych Zakopane obsługiwany jest w okolicy dworca autobusowego Zakopane.

Ile wynosi kaucja za wynajem sportowego samochodu?

Kaucja za wynajem samochodu sportowego to kwota, jaką należy zapłacić w momencie wynajmu. Kwota ta jest potrzebna, aby pokryć ewentualne szkody, jakie mogą powstać podczas użytkowania pojazdu. Kaucja zwykle wynosi 1000 złotych.

Czy samochód jest ubezpieczony?

Tak, wszystkie samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych Tarnów posiadają ubezpieczenie w zakresie OC i AC. Pamiętać należy jednak, że udział własny w skodzie wynosi do 10 000zł. 

Kto może wynająć samochód sportowy?

Samochody sportowe na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych dostępne są na wynajem dla każdej osoby posiadającej prawo jazdy ważne na terytorium Polski od co najmniej 3 lat. Kierowca, który decyduje się na wynajem samochodu sportowego w ANSCars dodatkowo musi mieć ukończone 24 lata. W przypadku gdy wiek jest niższy, możemy zażądać dodatkowego zabezpieczenia w postaci depozytu (kaucji).

Czy samochodem sportowym z Wypożyczalni mogę jechać na tor?

Nie. Zarówno umowa ubezpieczenia, jak i umowa zawarta z Wynajmującym tego zabrania. Samochód z Wypożyczalni może być używany jedynie na drogach publicznych z zachowaniem przepisów Prawa o ruchu drogowym.

ANSCARS WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SPORTOWYCH ZAKOPANE DZIAŁA W WIELU MIASTACH