RENAULT TRAFFIC WYNAJEM

Renault Traffic

Ocena Klientów:

Renault Traffic na wynajem w ANSCars Wypożyczalnia samochodów to samochód, a w zasadzie VAN który znany jest chyba wszystkim. Samochody na wynajem tego typu, to pojazdy których poszukujemy zawsze gdy podróżujemy większą grupą. Największą zaletą tego samochodu jest 9 miejsc siedzących dla Pasażerów. Kolejna zaleta to ogromny bagażnik, który pomieści nie tylko walizkę każdego Pasażera, dodatkowo zmieścimy w nim bezpiecznie narty, deski snowboardowe oraz inne dodatki, które zabieramy zwykle na urlop.

Renault Traffic wynajem to samochód z silnikiem Diesla i 6 biegową skrzynią biegów, dzięki czemu w dalekiej trasie ograniczymy wydatki na paliwo. Spalanie w Renault Traffic nawet przy komplecie Pasażerów potrafi wynosić około 8-9 litrów na 100km. Oferowane na wynajem samochody Renault Traffic w ANSCars utrzymywane są w bardzo dobrym stanie technicznym, dzięki czemu bezpiecznie możemy polecać nimi wyjazdy zagraniczne. Na uwagę zasługuje również wygląd Renault Traffic. Otóż podąża on za trendami i oferuje nowoczesny design i dobre wyposażenie. Należy pamiętać, że Renault Traffic wynajem to VAN, który sprawdzi się nie tylko w dalekich trasach ale równie dobrze poradzi sobie w mieście podczas imprez okolicznościwoych. 

Wypożyczalnia samochodów ANSCars posiada w swojej ofercie zróżnicowane pojazdy na każdą okazję. Oferujemy zarówno Samochody sportowe na wynajem, które dodatkowo świetnie sprawdzają się jako motoprezent na każdą okoliczność, lub jako samochód do ślubu

Renault Traffic to idealny samochód do wynajmu. Jest komfortowy i łatwy w prowadzeniu, a jego duży rozmiar sprawia, że jest idealny do przewozu większej ilości osób. Renault Traffic można wynająć w każdym oddziale Wypożyczalni samochodów ANSCars w Polsce, a ceny wynajmu są bardzo atrakcyjne. Podsumowując, jest to idealny samochód dla osób, które chcą podróżować w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Poznaj nasze najpopularniejsze samochody osobowe na wynajem

Segment C

od 89zł za dobę!

Segment C+

od 99zł za dobę!

Segment D

od 129zł za dobę!

ANSCars wypożyczalnia samochodów osobowych, sportowych i dostawczych świadczy swoje usługi już od wielu lat zapewniając swoim Klientom profesjonalną obsługę, wiedzę oraz doświadczenie. Oferowane przez nas samochody osobowe i samochody sportowe na wynajem w wielu miatach, zawsze są w perfekcyjnym stanie technicznym, posiadają pełne ubezpieczenie OC, AC i NNW oraz Assistance, gwarantując bezpieczną podróż bez względu na miejsce w którym się poruszamy.

Nasza Wypożyczalnia samochodów jako jedna z niewielu oferuje poza samochodami osobowymi, również samochody sportowe na wynajem. Możliwość wynajmu i przejażdżki sportowym modelem Audi RS3, Toyota Supra czy Ford Mustang zapewne na długo pozostanie w pamięci Wynajmującego. Samochody sportowe oferowane na wynajem przez ANSCars to najlepsze modele samochodów, gwarantujące przyśpieszenie do 100km/h poniżej 5 sekund! Wszystkie samochody sportowe dostępne na wynajem w naszej Wypożyczalni można również wykorzystać jako niezapomniany prezent urodzinowy, prezent na Mikołaja lub na rocznicę w formie karty podarunkowej na wynajem samochodu – Autoprezent. Wynajem samochodów sportowych to również świetny pomysł jako samochód do ślubu – zdecydowanie sprawdź naszą ofertę!  

Wynajem aut z dostawą pod wskazany adres.

ANSCars Wypożyczalnia samochodów osobowych i sportowych wychodzi na przeciw potrzebom swoich Klientów, dostarczając samochody pod wskazany adres. Stawka za podstawienie samochodu pod wskazany adres ustalana jest indywidualnie dla każdego wynajmu ze względu na różne zmienne. 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen usług i towarów znajdujących się w cenniku.