FAQ - FREQUENTLY ASKED QUESTIONS
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Samochody sportowe w naszej wypożyczalni wynająć może każdy obywatel Polski, który ukończył 21 lat oraz posiada prawo jazdy kategorii B.

Zależnie od wybranego pojazdu, czasem pobierana jest kaucja w wysokości do 5000zł. Więcej informacji uzyskać można mailowo pod adresem kontakt@anscars.com lub telefonicznie 48 733 388 000

Bezwzględnie nie wyrażamy na to zgody, jeśli nie jest to impreza organizowana przez nas lub naszego Partnera, co potwierdzone zostanie na umowie najmu samochodu.

Naszymi samochodami wjeżdżać można na tor tylko z instruktorem i tylko w obecności przedstawiciela ANSCars podczas zorganizowanego przez nasza firmę eventu na jednym z torów.

Po uzsykaniu zgodny ANSCars sp. z o.o. jest to możliwe.

Domyślnie samochód odbiera się w naszej siedzibie w Krakowie przy ul. Opolskiej 12, jednak ze względu na rosnącą flotę i trzymanie samochodów w różnych miejscach, każdy Klient umawiany jest indywidualnie.

Oczywiście! Więcej informacji uzyskać można mailowo pod adresem kontakt@anscars.com lub telefonicznie 48 733 388 000

Zgodnie z umową, Klient otrzymuje samochód czysty i zatankowany do pełna i taki sam musi zostać zwrócony. Za dodatkową opłatą możemy zająć się tym za Ciebie.

Każdy samochód i oferta posiada indywidualne limity. Więcej informacji uzyskać można mailowo pod adresem kontakt@anscars.com lub telefonicznie 48 733 388 000

Tak, jeżeli osoba ta będzie obecna przy wydaniu pojazdu, przedstawi wymagane dokumenty i zostanie wpisana do umowy.

Oczywiście, zachęcamy do skorzystania z motoprezentu – kuponu podarunkowego na dowolne usługi. Kupon ważny jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Umowa najmu dostępna jest w stopce naszej strony, zachęcamy do zapoznania się z nią.

Można, ważne aby zagraniczne prawo jazdy było respektowane na terenie Polski.

Tak, obie formy płatności są dopuszczalne.

Pytanie retoryczne! Oczywiście, że tak! Jesteśmy najdłużej działającą aktywnie wypożyczalnią samochodów sportowych w Krakowie!