FAQ - Najczęściej zadawane pytania

 Chcesz spokojnie wynająć samochód i niczym się nie przejmować? Zapoznaj się z odpowiedziami na najcześćiej zadawane pytania.

Najemca lub Kierujący musi mieć ukończone 18 lat lub 24 lata dla samochodów segmentu sportowych i posiadać prawo jazdy od co najmniej roku na terenie Polski. Jeśli nie spełniasz wymogu wiekowego dla samochodów sportowych, pobierzemy od Ciebie kaucję w wysokości 5000zł.

Nie, wystarczy Karta debetowa. A jeśli dokonujesz rezerwacji samochodu minimum 48h przed wynajmem, możesz dokonać płatności on-line lub zapłacić przelewem. Karta kredytowa lub debetowa będzie wymagana do przeprowadzenia weryfikacji.

Zależnie od wybranego pojazdu, czasem pobierana jest kaucja w wysokości od 500 do 5000zł. 

Tak, depozyt może być opłacony gotówką, akceptujemy też depozyt w walucie innej niż polski złoty. Mimo wszystko musimy dokonać preautoryzacji na karcie na 1zł. 

Bezwzględnie nie wyrażamy na to zgody, jeśli nie jest to impreza organizowana przez nas lub naszego Partnera, co potwierdzone zostanie na umowie najmu samochodu.

Naszymi samochodami wjeżdżać można na tor tylko z instruktorem i tylko w obecności przedstawiciela ANSCars podczas zorganizowanego przez nasza firmę eventu na jednym z torów.

Najprościej przez znajdujący się na stronie system rezerwacji, jeśli jednak napotykasz jakieś problemy lub coś jest nie jasne – skontaktuj się z nami telefonicznie.

Tak, wyjazd za granicę jest możliwy po uiszczeniu opłaty dodatkowej i otrzymaniu zgody Wypożyczalni.

Samochód należy odebrać w miejscu, które zostało wybrane w panelu rezerwacji. Nasza Wypożyczalnia oferuje wynajem auta na lotniskach oraz w punktach odbioru podanych na poniższej stronie

Oczywiście! Więcej informacji uzyskać można mailowo pod adresem kontakt@anscars.com lub telefonicznie 48 733 388 000

Zgodnie z umową, Klient otrzymuje samochód czysty i zatankowany do pełna i taki sam musi zostać zwrócony. Za dodatkową opłatą możemy zająć się tym za Ciebie.

Każdy samochód i oferta posiada indywidualne limity. Oferujemy również wynajem samochodów bez limitu kilometrów. Więcej informacji można znaleźć w zakładce danego pojazdu lub telefonicznie +48573581110

Tak, jeżeli osoba ta będzie obecna przy wydaniu pojazdu, przedstawi wymagane dokumenty i zostanie wpisana do umowy.

Oczywiście, zachęcamy do skorzystania z motoprezentu – Karty podarunkowej na dowolne usługi. Kupon ważny jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Umowa najmu dostępna jest w stopce naszej strony, zachęcamy do zapoznania się z nią.

Można, ważne aby zagraniczne prawo jazdy było respektowane na terenie Polski.

Tak, obie formy płatności są dopuszczalne.

Korzystając z naszego panelu rezerwacyjnego do któego odnośnik znajduje się w menu głównym strony.

Pytanie retoryczne! Oczywiście, że tak! Jesteśmy najdłużej działającą aktywnie wypożyczalnią samochodów sportowych w Krakowie!

Poznaj nasze najpopularniejsze samochody osobowe na wynajem

Segment C

od 89zł za dobę!

Segment C+

od 99zł za dobę!

Segment D

od 129zł za dobę!

Poznaj nasze najpopularniejsze samochody sportowe na wynajem

Audi RS3

od 390zł za 24h!

Mercedes A45s AMG

od 350zł za 24h!

Ford Mustang GT

od 300zł za 24h!