Wynajem busów 9 osobowych

Wynajem busów 9 osobowych w ANSCars umożliwia swobodny transport większej ilości osób. Takie samochody są szczególnie przydatne podczas rodzinnych uroczystości, kiedy konieczne jest przewiezienie najbliższych z jednego punktu do kolejnego, na przykład na wesele. W naszej wypożyczalni istnieje możliwość wynajmu auta do ślubu. Jednocześnie podczas rozglądania się za eleganckim modelem, którym pojadą młodzi, można zorganizować transport dla gości, którzy nie posiadają swoich samochodów.

Wypożyczalnia samochodów ANSCars posiada w swojej zróżnicowane pojazdy na każdą okazję. Oferujemy zarówno sportowe samochody klasy premium, samochody dostawcze oraz samochody osobowe – w tym busy 9 osobowe.

Wszystkie samochody segmentu R czyli busy 9 osobowe na wynajem oferowane przez ANSCars to samochody nie starsze niż 2 lata z pełnym pakietem assistance, gwarantującym 100% pewności w trasie. Na rynku wiele jest ofert wynajmu busów 9 osobowych w niskich cenach, warto jednak pamiętać iż udając się na wymarzony urlop – wynajęty samochód musi cechować się niezawodnością lub być zabezpieczony pełnym pakietem assistance.

Renault Traffic

Toyota Proace

Wynajem busów 9 osobowych już od 170zł za dobę!

ANSCars Wypożyczalnia samochodów. Wynajem busów 9 osobowych.

Miasto Kraków skupia bardzo dużo mieszkańców i turystów, dając wszystkim spore możliwości. Geograficzne umiejscowienie Krakowa sprawia, że mieszkańcy tego miasta chcąc wyjechać na wakacje nad polskie morze lub na południe Europy do Chorwacji lub do Grecji, muszą pokonać sporą odległość, często decydując się na wyjazd ze znajomymi – w tej sytuacji, idealnym rozwiązaniem będzie wynajem busa 9 osobowego. Z drugiej jednak strony Kraków to miasto turystyczne, odwiedzane każdego roku przez kilkaset tysięcy osób, które chcąc zwiedzić to piękne miasto z pewnością będą zainteresowane wynajem busa 9 osobowego.

W ofercie ANSCars Wypożyczalnia busów znajdziecie nie tylko samochody 9 osobowe na wynajem, posiadamy również całą gamę pojazdów 7 osobowych na wynajem oraz 8 osobowych na wynajem.

Wynajem busów 7, 8, 9 osobowych to również dobre rozwiązanie dla firmy gdy muszą zagwarantować swoim pracownikom transport. W naszej Wypożyczalni busów 9 osobowych możecie Pańśtwo wynająć samochody na nie tylko na dni i tygodnie, również na miesiące.

W ANSCars Wypożyczalnia busów dbamy o to, aby każdy z oferowanych pojazdów zapewniał naszym Klientom komfort oraz bezpieczeńśtwo, dlatego każdy z pojazdów posiada pełny pakiet assistance, a jego wyposażenie zawsze gwarantuje, że na pokładzie znajdziemy takie wyposażenie jak: Klimatyzacja, ABS z ESP, Wspomaganie Kierownicy, Centralny zamek, Tempomat, Poduszki powietrzne

BUS Wypożyczalnia

Planując urlop ze znajomymi lub z dużą rodziną, z pewnością najlepszym rozwiązaniem okaże się wynajem busa 9 osobowego. Wszystkie samochody 9 osobowe wynajem oferowane w naszej Wypożyczalni zagwarantują możliwie najtańszy sposób transportu tak dużej grupy osób. Nasze busy na wynajem to samochody z silnikami Diesla, charakteryzujące się bardzo niskim spalaniem na poziomie 8-10l na 100km.

Każda Wypożyczalnia samochodów 9 osobowych posiada w swojej ofercie kilka samochodów tego typu, pamiętać należy jednak że planując urlop lub wyjazd, warto zarezerwować wynajem busa już wcześniej. Każdego roku przyjmujemy rezerwacje na wynajem busów 9 osobowych na miesiące Czerwiec – Lipiec – Sierpień – Wrzesień nawet pół roku wcześniej! Jeśli jesteście poważnie zainteresowani bus do wynajęcia i chcecie go zarezerwować możecie tego dokonać telefonicznie, mailowo lub przez nasz system rezerwacji on-line.

Wynajem busów 9 osobowych — nie przejmuj się przewozem najbliższych

Wynajmując busy 9 osobowe nie musisz przejmować się transportem swoich najbliższych osób. Jest to znaczna oszczędność miejsca, ponieważ zamiast dwóch samochodów osobowych, podstawiany jest jeden bus. W ten sposób wszyscy mogą w komfortowy sposób przedostać się z jednego punktu do drugiego. Ty z kolei nie musisz organizować wielu kierowców, którzy woziliby gości do domów.

Wynajem samochodów segment R
Wynajem samochodów segment R

Wypożyczalnia busów z możliwością odbioru z dowolnego miejsca

Chcesz wynająć bus 9 osobowy, ale nie masz możliwości odbioru go z naszego salonu? Dla nas to nie problem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci mogą być zbyt zajęci, żeby stać w korkach lub nie mieć możliwości przejazdu. Dlatego uruchomiliśmy jedną z najlepszych usług w kwestii wynajmu aut — dowóz samochodu pod dom osoby wypożyczającej.
Nie musisz stawiać się w naszym punkcie na żadnym etapie rezerwacji busa 9 osobowego. Wystarczy, że z poziomu strony internetowej wybierzesz model, który Cię interesuje i terminy, w jakich chcesz mieć do niego dostęp. Następnie podaj nam adres, gdzie będziesz czekał na odbiór samochodu. My zajmiemy się resztą.
Przywieziemy bus 9 osobowy pod Twoje drzwi i przekażemy Ci kluczyki. 

W ten sposób Ty nie musisz tracić czasu na dojazdy. Co więcej, po skończonej przejażdżce nie musisz sprowadzać samochodu do konkretnego punktu. Sprawdź na mapie, który z naszych salonów znajduje się najbliżej Ciebie. Wybierz, gdzie chcesz oddać bus 9 osobowy. Gwarantujemy Ci, że nigdy więcej nie będziesz chciał marnować czasu na dojazdy do wypożyczalni samochodów.

Samochód 9 osobowy — doskonały na wycieczkę poza miasto

Masz dzieci, które mają kolegów i koleżanki? Chcecie zorganizować wspólny wyjazd za miasto? Posiadając samochód osobowy, dwójka dorosłych osób może zabrać jedynie troje dzieci. Oznacza to znaczny kłopot dla rodziców znajomych, którzy muszą odwieźć swoje pociechy na miejsce.
Wynajem busa rozwiązuje problem. Zakładając dwoje dorosłych, w środku może zmieścić się aż siedmioro dzieci. Jeżeli nadal jest to za mało — możecie wynająć dwa pojazdy. Jest to w dalszym ciągu znaczna oszczędność czasu i możliwość przeżycia świetnej przygody dla dzieci, które będą poruszały się razem z Wami.

Wynajem samochodów segment R

Poznaj nasze pozostałe samochody osobowe na wynajem

Segment C

od 89zł za dobę!

Segment C+

od 99zł za dobę!

Segment D

od 129zł za dobę!