Sportowy samochód do ślubu w ANSCars.

Wynajem samochodu na ślub lub wesele

Ślub i wesele to najważniejsza chwila w życiu każdej osoby. Jedyna, nie powtarzalna, nie zapomniana, jedyna w swoim rodzaju – taka musi być i pozostać w naszej pamięci jak najdłużej.

Samochód do ślubu i wesela to bardzo ważny dodatek ślubny

dlatego warto wybrać taki, który zrobi piorunujące wrażenie na naszych gościach weselnych. Wybranie odpowiedniego samochodu jakim pojedziemy do ślubu lub na nasze wesele powinno zostać dobrze przemyślane, a co ważniejsze – powinniśmy skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, która posiada bogatą ofertę samochodów. 
-Dlaczego?
Samochód, to wciąż pojazd, który codziennie porusza się po drogach, narażając się na uszkodzenie lub awarie. Planując ślub i wesele, decydujemy się na wynajem konkretnego samochodu na wesele kilka miesięcy wcześniej, warto mieć gwarancję że firma sprosta zadaniu podstawia samochód ten, który wybraliśmy lub co najmniej taki sam.

Ford Mustang GT - najczęściej wybierany samochód na ślub i wesele.

51757396_2195888537343152_1167445494864019456_n
51733929_755121548219946_5925365490338758656_n

Jak wygląda oferta wynajmu samochodu na ślub w ANSCars?

Jako nieliczni oferujemy wynajem samochodu na ślub bez Kierowcy, możecie sami go poprowadzić w dowolny sposób. Ślub i wesele to dzień Państwa młodych, musicie się wtedy czuć komfortowego i bez zbędnego pośpiechu.

Samochód do ślubu w ANSCars - krok po kroku

Pozostaw swoje dane w poniższym formularzu, a my skontaktujemy się z Tobą, omówimy szczegóły i przygotujemy najlepszą ofertę na wynajem samochodu do ślubu.
Jeśli zdecydujesz się na wypożyczenie samochodu do ślubu w naszej firmie masz 100% gwarancję satysfakcji.
 • Dzień przed uroczystością odbierzesz samochód od nas lub my podstawimy go pod wskazany adres
 • Dzień po uroczystości lub w jej trakcie odbierzemy samochód od Ciebie
 •  

  Chcesz aby do ślubu zawiózł Cię Kierowca?

  Oferujemy również wynajem samochodu do ślubu z Kierowcą – luksusowa limuzyna na wesele i ślub to również fantastyczny dodatek do ceremonii.

  W naszej ofercie posiadamy różnorodne samochody luksusowe i sportowe które idealnie spełniają zadanie samochodu na wesele.

  Piaggio Prosecco Van - mobilny bar na weselu!

  Skorzystaj z naszej super oferty wynajmu samochodu na ślub i odbierze dodatkowy rabat na usługi naszego Partnera oferującego wynajem dodatków na ślub i wesele.

  Piaggio Prosecco Van na ślub i wesele 
  to najmodniejszy dodatek ostatnich czasów, mobilny bar na weselu sprawi że sama uroczystość będzie jeszcze bardziej urozmaicona. Korzystając z usługi wynajmu samochodu na ślub w naszej firmie oraz z usług naszego Partnera otrzymasz dodatkowy rabat!