Wypożyczalnia samochodów. Jak działa?

Wynajem aut osobowych, sportowych czy też dostawczych to usługa towarzysząca wszystkim od długiego czasu, głównie za sprawą wynajmu samochodu z OC sprawcy, który rozwinął się w ostatnich 20 latach na niewyobrażalną skalę. W całej Polsce znaleźć można Wypożyczalnię samochodów, która oferuje całe spektrum samochodów. Proces rezerwacji samochodu można przeprowadzić już w 100% on-line lub przez telefon, a podczas wydania samochodu Klientowi, które z reguły trwa około 5-10 minut wystarczy zweryfikować dokumenty tożsamości, podpisać umowę wraz z protokołem i można przekazać klucze. Proste? Tak, Wynajem samochodu jest i ma być prosty, dlatego jeżeli wydaje się wam coś podejrzane – uważajcie, być może Wypożyczalnia samochodów nie ma najlepszych zamiarów.

Wynajem samochodów osobowych. Ile kosztuje?

Koszt wynajmu samochodu osobowego z reguły w każdej wypożyczalni jest podobny. Samochody osobowe w Wypożyczalniach podzielone zostały na segmenty i w Europie na tej podstawie zostały podzielone. Najpopularniejsze klasy samochodów, to:

Segment / Klasa A – małe samochody miejskie np. Fiat 500, Toyota Aygo, VW UP

Segment / Klasa B – małe samochody miejskie większego gabarytu np. Ford Fiesta, VW Polo, Skoda Fabia, Renault Clio.

Segment / Klasa C – Najbardziej popularne auta, będące pośrednikiem klasy C oraz D, np. Ford Focus, Hyundai i30, Renault Megane

Segment / Klasa D – To samochody rodzinne, oferujące wyższy komfort np. VW Passat, Skoda Superb, Ford Mondeo

Ceny wynajmu poszczególnych klas z reguły wyglądają następująco:

Segment Stawka za dobę
Segment / Klasa A od 59 zł
Segment / Klasa B od 69 zł
Segment / Klasa C od 89 zł
Segment / Klasa D od 120 zł
toyota corolla hybrid wynajem krakow wypozyczalnia samochodow ekonomicznych
toyota corolla hybrid wynajem krakow wypozyczalnia samochodow ekonomicznych

Wynajem samochodów sportowych. Ile kosztuje?

Samochody sportowe na wynajem to zupełnie inne koszty, dodatkowo w przypadku aut sportowych na wynajem dużą rolę odgrywa okres wynajmu. Podstawowa cena za wynajem samochodu sportowego na dobę waha się w przedziale 700-1200zł za dobę, lecz gdy wynajem trwa około 14 dni, koszt ten spada do poziomu około 400-800zł za dobę. Samochody klasy premium oraz sportowe i luksusowe są samochodami drogimi w zakupie, oraz drogimi w eksploatacji stąd tak wysokie ceny wynajmu. Jednak jeśli zestawić właśnie koszt zakupu i serwisowania pojazdu z ceną jego wynajmu, korzystniej jest czasem wynająć takie auto sportowe na okres miesiąca czy dwóch, niż wydawać kilkaset tysięcy złotych. Dzięki skorzystaniu z usług wynajmu samochodu w ANSCars możesz liczyć na pełen profesjonalizm i nie musisz się niczym martwić. Szczegółowe ceny za wynajem samochodów sportowych poznać można pod tym linkiem.

Wynajem sportowych aut. Jakie są najpopularniejsze?

Od wielu lat najpopularniejszymi samochodami sportowymi na wynajem są bez wątpienia:

Powyższe samochody są nie lada gratką dla każdego miłośnika motoryzacji gwarantując mu niezapomniane chwile. Wynajem samochodów sportowych dostępny jest dla osób prywatnych jak i Klientów firmowych. Dodatkowo ANSCars Wypożyczalnia samochodów oferuje wszystkim fantastyczny pomysł na prezent – dzięki karcie podarunkowej na wynajem samochodu czyli Autoprezent – masz możliwość obdarowania kogoś wynajmem samochodu sportowego na wybranych przez siebie czas.

Wypożyczalnia samochodów sportowych – na co uważać?

Od kilku lat na polskim rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących samochody sportowe i luksusowe na wynajem, bardzo dużo firm tego typu opiera się na posiadaniu 1-2 samochodów i opcjonalnie podnajmowanie od kogoś samochodu w celu zapewnienia jakiejkolwiek, sensownej oferty. Firmy tego typu z reguły znikają z rynku tak samo szybko, jak się na nim pojawiają. Wielokrotnie dochodzą nas słuchy o utraconych zaliczkach przez Klientów. Dlatego zawsze, jeżeli decydujecie się na wynajem samochodu sportowego lub luksusowego – zweryfikujcie najpierw opinie Wypożyczalni samochodów na którą chcecie się zdecydować.

Profesjonalna wypożyczalnia aut sportowych ANSCars to firma posiadająca w 100% własną flotę samochodów, a jako najstarsza wypożyczalnia samochodów sportowych w Krakowie oferuje wynajem najlepszych aut klasy premium. Z nami nie musisz się martwić o brak samochodu w umówionym terminie, nasze poważne podejście do Klienta w całej Polsce to 100% gwarancji satysfakcji.

audi rs3 2022 wynajem krakow wypozyczalnia samochodow sportowych bez kaucji
audi rs3 2022 wynajem krakow wypozyczalnia samochodow sportowych bez kaucji